Інколи я думаю, що дарма одружився з Інною

Сварки з дружиною стали чи не щоденним ритуалом у домі. Не проходить і дня, щоб ми не виясняли стосунки – їй завжди щось не так і вона завжди незадоволена. Головна її претензія – чому не заробляю більше грошей і чому вона має готувати на всіх. І її не турбує те, що в нашій сім’ї працюю, поки, тільки я. Вона ж цілий день вдома – донька вже ходить до садка, але жінка ніяк не поспішає виходити з декрету.

Сьогодні причиною сварки стало те, що я купив не такий хліб, як вона любить. Коли ж запропонував самій сходити до магазину – отримав ще більшу порцію незадоволення. Виявляється її болить голова і я така св0лоч не хочу її пошкодувати. Жінка образилась і вирішила не готувати вечерю нікому. Мені довелось самому все робити та ще й приглядати за донькою. Інна в той час пліткувала з подругами по телефоні.

Я не виставляв їй жодних претензій – розумію, що й чоловік може приготувати вечерю і не завжди все робити повинна тільки дружина. Але і тут їй не вгодив – вона не хотіла котлет і навіщо я їх приготував. Чому не запитав її, що вона хоче на вечерю. Виходить я готую для всіх, то ще й маю кожного питатись? Донька хотіла котлет, я хотів – більшість виграла. В той вечір вислухав купу образ у свій бік – що я егоїст, що мало заробляю, що лінивий і нічого не роблю для сім’ї.

Після скандалу ми не розмовляли тиждень. А потім мені зателефонувала теща, щоб вияснити – чому я ображаю її доньку і що собі дозволяю. Дружина наскаржилась на мене і перекрутила все, що у нас трапилось. Вислухати мені довелось і від тещі – було мені та читано, і казано. Я не витримав та сказав Аллі Ігорівні все, що думаю про неї та її доньку.

Моя дружина одна дитина у сім’ї – залюблена батьками. Вона не знала, що таке не можна, не купимо, не зробимо – завжди отримувала все, що хоче і, навіть, частенько капризувала. От і виросла самозакохана доросла жінка.

Минулого року дружина з подругами поїхала за кордон на тиждень, доньку залишили у моїх батьків в селі. Скажу чесно – такого спокійного тижня у мене давно не було. Я був розслаблений, спокійний, задоволений і майже завжди у хорошому настрої. Виходить дружина дуже негативно впливає на атмосферу в домі?

Я не хочу розлучатись, але й терпіти постійні крики та сварки я не готовий. Що робити – не знаю. Але ж має бути вихід – миритись, налагоджувати стосунки чи терпіти?

 

Оцініть статтю
Червоний камiнь
Інколи я думаю, що дарма одружився з Інною