К0лишній сказав, що не платитиме аліментів та пішов до іншої.

Наше розлучення з Тарасом стало для мене несподіванкою – в один день він просто зібрав речі та сказав, що йде. Без усіляких пояснень чи вибачень. Я залишилась одна з двома дітьми й зовсім не знала що робити.

Так, за час шлюбу у нас народилось двоє діток і саме через це я не мала змоги будувати свою кар’єру та посвятила себе сім’ї. Хтось може сказати “що ж тут особливого?”, але для мене було не просто зробити таку жертву та й не надто багато задоволення приносили усі ці хатні турботи.

Тарас в той час забезпечував нашу сім’ю, він бізнесмен, тому проблем з грішми у нашій сім’ї не було. Проте було багато інших – через таку зайнятість, чоловіка практично не було вдома, ми віддалялись один від одного та через це постійно сварились. Мені здавалось, ніби ми вже давно не сім’я, проте навіть уявити не могла, що робитиму, якщо залишусь сама.

 

Та невдовзі мені все ж довелось уявляти це, а точніше придумувати, як далі жити одній з дітьми. Наступна наша розмова з Тарасом вже відбулась з присутністю його адвоката, де мені повідомили, що жодних аліментів я не отримаю. Ніби-то будинок, який залишиться мені, заміняє усі платежі. А з чуток дізналась, що мій майже колишній пішов до іншої жінки. Уявіть, в якому стані я була – сама навіть згадувати не хочу.

Не знаю, звідки у мене взялись сили та сміливість перечити Тарасу, але я налаштувалась на війну до останнього. Оскільки, саме через нього я не займалась своєю кар’єрою та осіла вдома з нашими дітьми, вважала, що заслуговую на фінансову підтримку навіть після розлучення. А що можна зробити з будинком? Він навпаки, сам потребує великих витрат, одна комуналка скільки виносить!

Зібрала гроші які могла, частину навіть довелось позичити та оплатила найкращого адвоката. Той обіцяв виграти справу і я трішки заспокоїлась. Колишній не сподівався, що я наважусь на судову тяганину, але іншого вибору він мені не залишив. Тому як тільки запахло “жареним”, він прибіг та пропонував гроші. Та до цього я була підготовлена й категорично відмовилась. Ви можете сказати “навіщо я так зробила?”, але мій адвокат сказав – якщо колишній запропонує гроші, то лише тому, що забоїться. І якщо не відступати – зможемо відсудити більше.

Так, такого розлучення я ніколи не хотіла й боялась за те, як це перенесуть мої діти. Проте, для їхнього ж фінансового блага, потрібно було боротися. Картаю себе, що довела до цього й вже 1000 разів прокручувала різні варіанти, як можна було уникнути такої тяганини. Наприклад, потрібно було укласти якийсь шлюбний договір чи щось в цьому роді, але хто махає кулаками після бійки.

Тепер колишній робить все можливе, щоб якось ускладнити мені життя, але я стала іншою й стійко стою при всіх його нападах. Це навпаки, дає мені ще більше сили захистити себе та своїх дітей. І впевнена, в цьому житті мене чекає багато випробовувань, але я з усім справлюсь, обіцяю.

Оцініть статтю
Червоний камiнь
К0лишній сказав, що не платитиме аліментів та пішов до іншої.