Категорична відмова від aлкoг0лю повністю змінила моє життя.

Це вже був не перший раз, коли я відмовилась від алкоголю. Декілька разів просто, через спорт, інші – через спір з подругами. Але цього разу вирішила поспостерігати за своїм організмом і порівняти самопочуття.

І лиш рік після відмови я можу зробити досить чіткі висновки. Головним моїм досягненням є те, що більше не виникає випити напівсухого, навіть бокал. Так, раніше при зустрічі з подругами це було як ритуал. Одразу всі помітили, як змінився стан моєї шкіри, нігтів та волосся – ніби якусь чарівну пігулку випила.

Я стала мати кращий вигляд, більш не було того опухлого лиця і поганого запаху з рота. Нормальний сон повернувся до мене, почала висипатись і просто радіти життю.

Думаю, успіхи в роботі це теж заслуга відмови від алкоголю. Адже, лише після цього поставила собі цілі та стала йти до мети. Мені здавалось, ніби я відродилася – появилися нові цікаві захоплення та ідеї. Спортзал знову став моїм домом й стільки щастя було бачити, як тіло повертається у свою найкращу форму.

Мені здається, що якби мені було б років 30-35, стан тіла був би значно гірший. Та й до форми приводити його не знаю чи вийшло б. Та благо, що мені лише 22 і відновлююсь дуже швидко.

Загалом, плюсів виявилось дуже багато, єдиний мінус який я знайшла – це те, що багато друзів просто відсіялись. Та, в принципі, спільних розваг і тем у нас більше не було, тому вже не впевнена, що це мінус. Мені не потрібні люди, з якими нема про що поговорити і які просто тягнуть мене вниз.

Так я зайнялась саморозвитком і на цій темі познайомилась зі своїм майбутнім чоловіком.

 

Знаєте, відмова від алкоголю, можливо, не зробила моє життя ідеальним, але точно покращила його якість та точно посприяла загальному розвитку.

За цей час, я не раз чула у свій адрес насмішки типу “оо закодована”, чи “ой, та що тобі буде від 1 бокалу? давай за компанію”. Але, це не зломило моєї сили волі. Перше сама справлялась, а згодом заручилась підтримкою нових друзів та коханого. Отримувала задоволення від часу проведеного у тверезості. А які розваги ми з друзями придумували! Це вам не просто сходити в клуб, а різні настільні ігри, і повірте, виявились навіть цікавішими.

Знаєте, я ні в якому випадку не засуджую людей, для яких є нормою на свята трішки пригубити. Просто моя історія інша – бути щасливою без алкоголю і шкідливого впливу на свій організм.

Оцініть статтю
Червоний камiнь
Категорична відмова від aлкoг0лю повністю змінила моє життя.