Коли чоловік сказав їй збирати валізу, Надія вже думала як повертатиметься у батьківський дім і розповідатиме дітям про розлучення. Але те, що трапилось потім жінка аж ніяк не припускала.

Шлюб це не завжди щастя, кохання та захоплення. Ні, спочатку все прекрасно, але згодом наступають різні періоди з життя і стосунки проходять чимало випробувань. Не кожна пара їх долає з гідністю, часто двоє розуміють, що помилились з вибором і розстаються. Залишаються лише найстійкіші, які, щоб не сталося, розмовляють один з одним і вирішують хвилюючі питання разом.

Так було й зі шлюбом Василя та Надії. За всі 25 років спільного життя, що пара лише не пережила. Всілякі труднощі проходили, але завжди залишались разом. Та тепер, все починало змінюватись. Діти виростали та створювали свої сім’ї, народжували онуків, а вони залишались самі у великому будинку.

За багато років, Василь та Надія привикли до гаміру вдома, а тепер була тиша. Лише на вихідні приїжджали діти з онуками, але скільки тих вихідних – раз, два і знову тиша. З того всього пара, яка стільки прожила разом, почала сваритись по таких дрібницях, як ніколи раніше. Такого важкого періоду вони ще не проживали.

Практично не розмовляли без сварок, жили як буркотливі сусіди й не думали, що вже щось зміниться. І справді, позитивних змін не було, а сварки ставали ще палкіші. Надія навіть подумувала про розлучення, іншого виходу вже просто не бачила.

Василь був протилежної думки, навіть після 25 років їхнього шлюбу він кохав дружину і просто не бачив без неї життя. Тому коли Надія повідомила про свої наміри, всіляко хотів зберегти сім’ю. Мабуть, як більшість чоловіків, він не мислив романтично й за цим звернувсь по допомогу до дітей. Ті йому дали корисні поради як відновити добрі стосунки з коханою.

В той день Василь був мовчазний, лише сказав дружині збирати свої речі. Надія не розуміла до чого це, думала, що так чоловік виганяє її з дому. Нічого не сказавши, почала збирати валізу й планувала повернутись у батьківський дім. Там якраз її старенька мама, якій точно потрібна допомога і вона лише зрадіє поверненню доньки. Подумки вже розлучилась з чоловіком і гадала, як про це буде говорити дітям.

Чоловік поклав валізу у багажник своєї машини й вони з Надією поїхали. Щоправда, не в сторону будинку матері. Це дуже здивувало жінку, вона не розуміла, що діється та куди Василь її везе. А ще більше поставило в ступор, коли він зупинився біля аеропорту. Тоді нарешті почав розмовляти до дружини, казав, що кохає її та нізащо у світі не хоче розлучення. Хоч би які часи не були, але вони повинні бути разом. І ось тепер, коли їхнє життя належить лише їм, можуть собі дозволити розслабитись та з’їздити на відпочинок. Надія слухала це все і не вірила власним вухам, невже Василь сам вирішив усе й купив квитки на море, про яке вони колись мріяли?

Так, за допомогою дітей, чоловікові вдалось здивувати дружину і зробити їй такий неочікуваний подарунок. Під час цієї відпустки нарешті все налагодилось, пара як і раніше почала розмовляти, але вже був недоречних сварок й незрозумілих претензій.

Ось так буває в житті, коли не рубають з плеча, а намагаються зберегти стосунки та всіляко згладити усі кути. Кожна пара проживає не легкі часи, головне вміти їх разом подолати й далі бути щасливими.

Оцініть статтю
Червоний камiнь
Коли чоловік сказав їй збирати валізу, Надія вже думала як повертатиметься у батьківський дім і розповідатиме дітям про розлучення. Але те, що трапилось потім жінка аж ніяк не припускала.