Коли один не може насититися грішми, інший думає, як врятувати чиєсь життя

– Та що ти можеш зрозуміти про мій біль та душевний неспокій, – незадоволено кривилася Ольга. Вона сиділа в кафе з давньою подругою Надією та ділилася своєю бідою. А горе полягало в тому, що її черговий залицяльник, котрий був старший від Олі на п’ятнадцять років та не хотів їй купити вже соте по рахунку кольє. Жінка так обурювалася, адже на свою дружину той коханець тратить тисячі, а Олі не хотів виділяти кошти на дорогі подарунки.

Надія сиділа та здивовано слухала подругу. Вона не могла повірити своїм власним вухам, що люди переймаються такими дріб’язковими речами. Вона намагалася донести Олі, що матеріальне – лише випадкове у нашому житті. Воно сьогодні є, а завтра може не бути. Надія ніколи б не дозволила собі влізти в чужу сім’ю, як легко це зробила Ольга.

Та Оля навіть слухати не хотіла, обзивала подругу дурненькою та наївною жінкою, яка так і не навчилася крутити чоловіками. Ще б пак, Надія вже десять років у шлюбі без зрад та обману. Вони з чоловіком трудяться, щоб виплатити кредит за квартиру та забезпечити всі необхідним двох синів.

Та недавно в родину Надії прийшло справжнє лихо, як сніг на голову звалилося. Захворіла серйозно її свекруха. Потрібно було багато коштів на операцію. Надію турбувало те, що вони з чоловіком не можуть знайти потрібної суми.

– А я тобі ще давно казала, щоб ти знайшла когось на стороні, хто б легко зміг розв’язувати твої фінансові проблеми, – ніяк не вгавала Ольга.

– Подруго, та не можу я так жити, це ж підло, як мінімум, – відповідала Надія. Обманювати людину, з котрою ти стільки років у шлюбі.

– Ой, Олю, краще скажи, як мені розкрутити того жмикрута на кольє. Як би ти бачила, яке воно шикарне, блискуче, з білого золота та ще й з камінцями. Та всі б ахнули, якби побачили мене в тому кольє. За що мені таки проблеми у житті, скажи?

Подруги на цій ноті попрощалися та пішли в різних напрямках. Оля побігла до свого залицяльника, щоб виписати йому за жадібність. Надія пошкандибала сумно додому з думками, де взяти гроші на лікування свекрухи.

Зовсім різного рівня проблеми двох жінок. Як дивно, коли один не може ніяк насититися матеріальним, а інший б’ється, як риба об лід, щоб спати чиєсь життя.

Оцініть статтю
Червоний камiнь
Коли один не може насититися грішми, інший думає, як врятувати чиєсь життя