Коли пригадую наші стосунки, то розумію – було безліч знаків, що варто закінчити їх, але я просто був осліплений коханням.

Марина була для мене кращою жінкою – у мене не було навіть думок про інших. Але, як виявилось, кохана дружина думала інакше – їй я був потрібен тільки через гроші.

Марина не одразу мені припала до ока, але зробила все, щоб я звернув на неї увагу. І справді, красива, молода, з гарною фігурою та ще й розумна – ну кому б вона не сподобалась. На той момент я вже мав власний бізнес, власну квартиру та хороше авто. Але я був переконаний, що з боку Марини справжні почуття, а не матеріальна вигода.

Ми зустрічались близько року і тоді я зробив Марині пропозицію – вона вдала здивування, але одразу ж погодилась.

Спочатку в нас все було добре – романтичні вечері, кохання, спільний відпочинок. Та з часом дружина змінилась – все частіше просила гроші на свої витрати, натякала, що хоче мати власну справу і взагалі їй теж потрібне авто. Я, засліплений коханням, виконав всі її побажання – допоміг відкрити магазин білизни та косметики, купив хороший автомобіль та не шкодував грошей на неї. Та, як виявилось дарма. Поки я працював моя дружина знайшла собі коханця – тобто він у неї був увесь цей час. Єдине, що їй було потрібно від мене – гроші. Я не став вимагати повернення автомобіля й магазину – все залишив їй і просто викинув її речі геть.

Я був розбитий, але саме в той момент у моєму житті з’явилась Алла – моє університетське кохання. Вона була поряд, коли я ще був ніким і не мав нічого. Це сама доля послала цю випадкову зустріч з нею.

Оцініть статтю
Червоний камiнь
Коли пригадую наші стосунки, то розумію – було безліч знаків, що варто закінчити їх, але я просто був осліплений коханням.