Коли я пришла за сином в дитячий садок – мало не побuла завідувачку, але потім зробила інакше

Знаєте, ось недавно дізналася одну неприємну для мене річ, яка стосується мого чотирирічного сина. Артем вже другий рік ходить до нашого місцевого державного садка, але щоб на постійній основі – тільки місяць. Перший же рік ми ходили мало, через те, що часто хворіли.

Я з тих мам, які слідкують за тим, як їхня дитина харчується і яке до неї відношення. Й недавно стала помічати, що мій син приходить з садка дуже голодний, і в мене склалося таке враження, що їх там взагалі не годують. Та, думаю, не може ж такого бути. В сина ж запитую, та він не розказує, бо він ще поки погано говорить.

На минулому тижні відвела Артема в садочок, а сама побігла на роботу. І дай, думаю, зайду на сайт нашого садка й прочитаю сьогоднішнє меню. Прочитане мене задовольнило, бо там був супчик з фрикадельками, вранці млинці з сиром, а в полудень – свіжі булочки з повидлом.

Й тут, якраз в цей день, у мене виникли якісь нагальні справи, тож я відпросилася з роботи й дай, думаю, сина також відразу заберу й відведу до мами, щоб ввечері не повертатися в цю сторону.

Зайшла я за синочком, а вони саме їли. Побачене мене розчарувало: дітки їли саму кажу, а на потім стояв якийсь чай з кусочком батона! На хвилинку, то був білий окраєць хліба, а не солодка булочка з повидлом.

Вже як потім довідалася я від знайомих дівчат, які колись працювали в садку, завідувачка садка всі булочки забирає додому, а дітям ріжуть білий хліб. Та сама історія й з котлетами – їх або половинять, або зовсім не дають діткам, бо начальству треба чимось годувати свою сім’ю.

Злість мене розпирала з середини та ламати ту систему я чомусь не стала, а просто забрала звідти свою дитину й віддала в приватний садок. Нехай краще гроші заплачу, та знатиму, що мій син не голодний в тому садку цілий день. Ось така Вам історія з сучасного життя.

Оцініть статтю
Червоний камiнь
Коли я пришла за сином в дитячий садок – мало не побuла завідувачку, але потім зробила інакше