Кoлишнiй чоловік вирішив з’явитись у мене на порозі та заявив, що тепер житиме тут.

Ми з Тарасом одружені вже рік і це мій другий шлюб. За першого чоловіка Сашу я вийшла заміж по молодості й по дурості, тому через 2 роки ми з ним розішлись.

Хоч ми двоє й розуміли, що нам не по дорозі, але спокійного розлучення Саша мені не дав. Маніпулював і постійно вимагав щось. Так в кінцевому результаті ми взялись ділити квартиру, яку купили з подарованих грошей на весілля.

З’їжджати з неї мені дуже не хотілось – простора, красива і в самому центрі міста. Тому я думала над тим, як відкупитись від колишнього. Він же терміново хотів гроші. Так всіма можливими способами я зібрала суму рівну половину вартості квартири й віддала їх Саші.

 

Звісно, він підписав усі необхідні папери для відмови та пообіцяв зникнути з мого життя. Я була вільною, щасливою жінкою, яка насолоджувалась своїм новим життям. Так, мені довелось ще рік виплачувати борги, але за цей час я встигла познайомитись з Тарасом.

Наші стосунки розвивалися і ми вже планували жити разом. Але виникла проблема – ніхто з нас не хотів покидати своє гніздечко. Тарас вирішив уступити мені в цьому і жити на моїй території. Свою квартиру він здавав в оренду та допомагав мені з виплатою боргів. А через якийсь час вирішили розписатися та повноцінно стати сім’єю.

Цю новину почув і мій колишній. Саша чомусь завжди був впевнений, що без нього я щасливою не буду, тому тепер всіляко хотів зіпсувати мені життя.

Того вечора ми дивились фільм, як раптом хтось постукав. Я побігла подивитись хто там, але наступного я навіть не очікувала. Відкривши двері, побачила Сашу! Так, свого колишнього чоловіка!

Що він тут забув? – було в моїх думках. Але з порогу Саша все пояснив. – Я тепер тут буду жити, це ж наша квартира, маю повне право.

Мені здавалось, ніби я божевільна. Ще буквально рік тому він підписав усі папери, що відмовляється від квартири, а я взамін йому заплатила. То для чого тепер ця вистава?

Добре, що Тарас був поруч – він викликав поліцію, бо я зовсім розгубилась і вже нічого не розуміла. Чекати довелось не довго – вже за 10 хвилин прибула поліція і вивела колишнього з нашої квартири, пояснивши, що йому загрожуватиме, якщо продовжить нас діставати.

Хоч тоді він і пішов, але обіцяв, що це не кінець. Сподіваюсь, так Саша не вдало пожартував і зникне з нашого життя. Бо в іншому випадку я цього не терпітиму – напишу на нього заяву.

Оцініть статтю
Червоний камiнь
Кoлишнiй чоловік вирішив з’явитись у мене на порозі та заявив, що тепер житиме тут.
Червоний камiнь
Privacy Overview

This website uses cookies so that we can provide you with the best user experience possible. Cookie information is stored in your browser and performs functions such as recognising you when you return to our website and helping our team to understand which sections of the website you find most interesting and useful.