Колишня свекруха подзвонила, я думала за внука питатиме, але вона за нього навіть не згадала. Лиш запитала коли я їй поверну борг, що колись у неї взяв її син.

Я розлучена і маю сина Олежика, якому нещодавно виповнилось 8 років.

З чоловіком ви прожили 6 років, і ось минулої зими розійшлися. Він часто обманював мене, не приносив гроші у сім’ю і я вирішила що такий чоловік для мене більше тягар, а ніж кохана людина.

Коли ми були одружені то жили на орендованій квартирі, за яку звісно що платила я. Після декрету була змушена братися за будь-яку роботу, щоб хоч якось зводити кінці з кінцями.

Неподалік від нас жила моя на той час свекруха – Дарина Олексіївна. Вона завжди сприймала мене як погану невістку, адже коли я сварилась з чоловіком та заставляла його працювати, він прибігав до мами та жалівся їй на мене.

Вона була розумною жінкою, але любов до сина та ненависть до мене затьмарювала їй розум.

Перед нашим розлученням чоловік ще й захопився гральними автоматами – це й поставило жирну крапку в наших стосунках. Бувало що виносив гроші з дому.

Тому заради своєї безпеки та безпеки сина я вирішила переїхати на іншу квартиру.

Наше життя налагоджувалось – Олежик ходив до школи, я на роботу, так спокійно й розмірено було до тих пір допоки не роздався цей телефонний дзвінок.

Мені було дивно побачити що телефонує колишня свекруха, але подумала що та мабуть, за внуком скучила, тому без зайвої думки підняла телефон.

Те що я почула далі – поставило мене в ступор.

– Ти коли гроші плануєш повертати? – зі звинуваченням говорила Дарина Олексіївна.
– Які ще гроші? Я у вас нічого не брала! – з шоком відповіла я
– Ще й питає! Подивись на неї! Ті гроші які Назар позичав для тебе, ще рік тому! – прокричала вона.
– Послухайте, це якась помилка. Я ніколи не казала вашому синові позичати гроші – спокійно намагалась донести я.
– Нічого не знаю! Він коли позичав казав, що для тебе! Тому хочу, щоб ти негайно перевела мені ті 10 тисяч гривень. – продовжувала тиснути свекруха.
– Розбирайтесь з вашим сином самі – я про ніякий борг не знаю. Думала ви за внука питатимете, а ви про нього навіть не згадали …

І я кинула слухавку.

Їй було безтолково щось доказувати. Мабуть, вона й не знала що в її сина проблеми з ігроманією.

А я й не збиралась виплачувати його борги. Ми розійшлись і тепер кожен сам за себе.

До речі, свекруха ще не раз дзвонила мені. Але добре що ми з сином переїхали, а нової адреси ніхто не знає. Тепер залишилось лише номер змінити.

Оцініть статтю
Червоний камiнь
Колишня свекруха подзвонила, я думала за внука питатиме, але вона за нього навіть не згадала. Лиш запитала коли я їй поверну борг, що колись у неї взяв її син.