Кожного дня у мене пр0блеми зі службою таксі

Я так шкодую, що живу в великому місті.

Іноді надзвичайно мрію переїхати у маленьке містечко. Нехай сучасне і рухливе.

Проте, щоб територія була такою, яку можна перейти пішки. Бодай у найважливіші місця. І все це тому, що маршруток дочекатись ніколи не можу і їдуть вони цілу вічність, а я постійно запізнююсь.

Через це доводиться користуватись таксі.

І якщо вам здається, що це дорого і сервіс там неабиякий, то не поспішайте заздрити, бо все це дурниці.

Сервіс у таксі зараз просто жахливий, а коштують вони справді немало. Проте, якщо раніше можна було хоча б сподіватись, що ти не запізнишся, то зараз все набагато складніше і жахливіше.

Я вже більше місяця мушу добиратись на роботу на таксі, бо їду далеко і дуже рано. Таксі за місяць вартує третину моєї зарплати. Я дзвоню завчасно і замовляю машину на певну годину. Вже мовчу про те, що водії або лаються, або порушують правила дорожнього руху чи палять з відчиненими вікнами взимку.

Я б і це пробачила. Проте, мене найбільше засмучує і обурює безвідповідальність служби таксі.

Щоб ви розуміли уже тиждень, цілісінький тиждень я запізнююсь, бо машина не приїздить на ту годину, на котру ми домовляємось. І пояснити причини цього мені не може ніхто. А вчора взагалі сюрприз. Машини не було десь 20 хвилин. Я дзвонила до менеджерів, ті не відповідали. А потім мені передзвонила дівчина, яка сказала, що машини не буде, бо не залишилось вільних водіїв. Як ви собі це уявляєте. До того ж вона не вибачила, а говорила так, наче це я винна у ситуації, що склалась. Як же це набридло. Порадьте, як можна вийти з ситуації чи вплинути на них?

Оцініть статтю
Червоний камiнь
Кожного дня у мене пр0блеми зі службою таксі