Лікар сказав, що вона безплідна, але у неї вийшло завагітніти

Ця історія про те, що не варто робити поспішних висновків й краще спробувати знову, ніж залишати справу на півдорозі.

Таня дуже працьовита, добра й взагалі вона світла людина. Має дві вищі освіти, працює програмістом, паралельно займається графічним дизайном, це її хобі, за яке вона отримує не малі гроші.

Закінчивши навчання, Таня зустріла свого майбутнього чоловіка Толю. Він працює у великій компанії бухгалтером, в комп’ютерах погано розбирається, але підтримує свою жінку в справі програмування, та й сам чимось новим цікавиться.

Що ще сказати, начебто пара як пара. Молоді люди дуже люблять один одного, але ось проблема одна з’явилася, Таня ніяк не могла завагітніти. До яких тільки лікарів Толя її не водив, всі говорили, що дівчина здорова, просто треба ще почекати й спробувати знову, не втрачати надії. Таня з Толею вже так протягом двох років не втрачають надії, поки один з лікарів не сказав, що Таня безплідна.

Яким же це було ударом для дівчини. Вона була на стільки засмучена, що мало не довела себе до глибокої депресії, Толя, як тільки міг, підтримував Таню, не давав їй опускати руки, а сам собі вже думав про те, щоб скоріше піти від неї.

Так і сталося. Хлопець захотів це зробити в спокійних обставинах, вдома, потім тихо зібрати речі та піти, але не вийшло:
– Ти йдеш від мене тому, що я не можу народити тобі дитину?! – вже в істериці перепитувала його Таня.
– Зрозумій, ну не потрібна мені безплідна. Я хочу рідних дітей, а не приймальних.
– Забирайся! Я бачити тебе не хочу! – в стінку полетіла тарілка, а за нею пішов стакан, яким дівчина цілилася у хлопця. На стільки вона була ображена на нього.

Пройшов рік, Таня про свого колишнього чоловіка зовсім нічого не чула, але вона сподівалася на те, що його вчинок обов’язково обернеться йому бумерангом. Сама дівчина незабаром зустріла Андрія. Вона розповіла йому свою історію та він порадив Тані гарного фахівця, який допоможе їй дізнатися, безплідна вона насправді чи ні.

Як не дивно, лікар сказав дівчині, що всі попередні лікарі їй просто брехали, вона не безплідна, їй тільки треба відстежити потрібний момент у своєму циклі, коли точно вийде завагітніти. Таня була рада такій новині та послухала поради лікаря. Вже через три спроби, у неї вийшло завагітніти від Андрія та вже через дев’ять місяців на світ з’явилася чарівна двійня.

Молоді батьки були дуже щасливими. Таня нарешті стала мамою та навіть добре, що Толя не став батьком й більше не стане, адже вона дізналася від подруги, що він, виявляється, безплідний.

Оцініть статтю
Червоний камiнь
Лікар сказав, що вона безплідна, але у неї вийшло завагітніти