Літні жінки переймаються лише собою. Ситуація в аптеці

Я завжди не розуміла через що молодь так не любить людей старшого віку, чому постійно конфл1ктує.

Проте, нещодавно таки стала свідком жахливої, гадаю, ситуації і хочу таки поділитись з усіма. Можливо, в когось теж закрадаються якісь сумніви щодо війни поколінь.

А ще завжди думала, що винна невихована молодь. Та ж ні…  Ситуація трапилась в аптеці неподалік мого дому. Я зайшла купити пігулки до аптечки.

Переді мною в черзі залишалось лише 2 людей. Жінка похилого віку, на вигляд 65-70 років та молода дівчина, які було не більше 20. Я стояла спокійно, бо не надто поспішала, а от ця юна леді очевидно хвилювалась і переступала з ноги на ногу. Черга не просувалась.

Старша жінка постійно перепитувала ціни на ліки, та якби ж це все, ще й коментувала, жалілась на пенсію, інфляцію, проблеми життєві і болячки.

Молода дівчина попросила прискоритись її, та жінка фиркнула і сказала, що ніякі невиховані підлітки їй не вказуватимуть. Ця юнка заплакала, сказавши, що в мами термінова операція і кожна хвилинка дорога, а після того вибігла з аптеки.

Я розуміла, що про це здогадатись важко, та найбільше вбила реакція літньої жінки. Вона просто знизила плечима і з кам’яним обличчям продовжила скаржитись на життя.

Оцініть статтю
Червоний камiнь
Літні жінки переймаються лише собою. Ситуація в аптеці