Максим покинув університет і всупереч волі батьків одружився в свої 20 років. Яна була старшою за Максима на п’ять років і була вже раніше заміжня. Хлопець був щасливий, коли поїхав з коханою за кордон та сталося чого він не очікував

Максим приїхав додому в рідне село. Цілих шість років він перебував на заробітках в Угорщині, з того часу як одружився з Яною. Він тільки зараз зрозумів, що його одруження було великою помилкою в житті. Чому він тоді не послухав своїх батьків… Всупереч їхній волі одружився у свої 20 років на дівчині, яка була старшою від нього на п’ять років і була раніше заміжня…

На той час вся молодь в селі, де народився і виріс Максим, виїхала на заробітки в Угорщину. Своїх дітей батьки залишали на бабусь та дідусів, а самі важко працювали, щоб заробити кошти на проживання та будівництво будинків. Саме село важко було впізнати, всі будинки були гарно відремонтовані, а також будувалися нові в декілька поверхів. Будувалися і стояли порожні, бо ніхто в них не жив, будинки немов би чекали свого часу і сумували.

Батьки Максима теж працювали за кордоном вже багато років. Восьмирічного Максима вони тоді залишили жити з бабусею, яка його виховувала. Батьки ж навідували хлопця тільки в його день народження, один раз на рік, а в інші свята це були поштою відправлені подарунки та солодощі.

Після свого повноліття Максим навчався в університеті, а на вихідних завжди приїжджав додому. Якось в селі було свято Івана Купала і хлопець побачив гарну дівчину. ЇЇ звали Яна і вона була старшою від Максима на п’ять років. Як виявилося, дівчина вже була заміжня, сімейне життя не склалося, тож вона на разі вже рік жила та працювала в Угорщині. У Максима з Яною виникла взаємна симпатія.

Тиждень зустрічань і Максим вже жити без Яни не міг, хлопець закохався. Дівчині час було їхати за кордон, перед від’їздом вона запросила Максима приїхати жити та працювати до неї в Угорщину. Хлопець розповів все батькам, але вони були категорично проти, просили сина не покидати навчання в університеті й не псувати своє життя.

Він звісно не послухав батьків. Через два місяці Яна приїхала в село і Максим запропонував їй одружитися, дівчина погодилась і вони розписались, весілля як такого не було. Через неділю закохані вже були в Угорщині. Максиму перший час було дуже важко, адже країна чужа і роботу було знайти складно. Та один знайомий Яни допоміг знайти для нього роботу. Все було чудово. Дівчина відразу познайомила Максима з Ігорем, якого представила чоловіку як далекого родича по маминій лінії.

Максим кохав свою дружину і дуже їй довіряв. Яна запропонувала вкладати всі зароблені гроші в будівництво, вона мріяла про власний будинок для їхньої сім’ї. Все зароблене до копійки хлопець віддавав дружині. Будинок будувався на одній території з будинком тещі, мами Яни, а всі документи були оформлені на Яниного батька. Ну Максима це не турбувало, він навіть не задумувався про щось погане.

В один осінній вечір він прийшов додому без попередження і побачив те, чого не очікував – виявляється, Яна була зовсім не сестрою для Ігоря. У них були стосунки вже багато років, ще до одруження Яни з Максимом. Хлопець почував себе зрадженим і нікому не потрібним. Яна ж бігла слідом за Максимом і кричала що кохає тільки його. При розмові дівчина сказала, що розлучення дасть без проблем, а от кошти залишаться в неї. Забрати він їх все одно не зможе, навіть через суд.

Дорога з автобусної зупинки додому пролягала через Янин двір. Максиму відразу впав в око великий будинок, який був добудований. Заради цього будинку він важко працював на чужині довгих шість років, а тепер в цьому домі будуть жити чужі люди. Нехай так і буде, Бог їм суддя… А Максим вирішив повернутися в університет і здобути освіту, а там життя покаже.

Оцініть статтю
Червоний камiнь
Максим покинув університет і всупереч волі батьків одружився в свої 20 років. Яна була старшою за Максима на п’ять років і була вже раніше заміжня. Хлопець був щасливий, коли поїхав з коханою за кордон та сталося чого він не очікував