Максим тримав Діану “про запас” і думав, що вона постійно за ним бігатиме. Хитро грав на її емоціях, а дівчина свято вірила в їхню любов.

Максим завжди користувався попитом у дівчат – підкачаний, красивий, розумний, ну не хлопець, а мрія просто. Хоч він був і холостяком, але дівчата так і крутились біля нього. Це Максиму дуже подобалось, адже йому було лише 20 і над серйозними стосунками він не замислювався. Сьогодні гуляє з одною, а завтра з іншою, без усіляких обіцянок на диво дівчатам це підходило.

Так на нього накинула оком Діана. Вона була дуже симпатична і дивно, що їй сподобався саме Максим, адже сама не жалілась на увагу хлопців. Тим більше, що до неї залицялися набагато кращі, вихованіші та культурніші парубки. Але чомусь дівчина просто зациклилась на ловеласі Максимі. Бо ж насправді, у ньому було мало хорошого, а зовнішній вигляд не вирішує в цьому зовсім нічого, адже красота з часом мине й потрібно буде миритись з бідним внутрішнім світом людини.

Діану всі подруги переконували забути хлопця, вони як ніхто інший знали його, адже кожна з них колись “мутила” з тим ловеласом. Та навіть це не відвертало дівчину від нього. Вона була по вуха закохана й не звертала увагу ні на чиї слова. Максим, добре знав про почуття Діани й вміло цим користувався – то дасть надію й запросить в кіно, то на декілька тижнів пропаде без жодного sms. Дівчина ж від того дуже страждала, все сприймала близько до серця і не могла повірити, що її коханий може так себе поводити. Але моральні принципи зовсім не соромили Максима – він так робив з усіма, тому вважав це нормою.

Близько до себе Діану не підпускав, постійно був відсторонений і не будував серйозних стосунків. Мабуть, думав, що так буде завжди, але з часом все проходить, дівчата, які за ним бігали знаходили собі інших хлопців, а згодом виходили заміж і створювали свої сім’ї. Так прихильниць ставало все менше і менше. Звісно, знаходились й такі, що продовжували боготворити та захоплюватись Максимом, серед них була й Діана. 3 роки дівчина бігала за ним, а він лише мав її про запас – телефонував коли нудно й чергував з іншими.

Дівчина свято вірила, що коли коханий нагуляється, то повернеться до неї. Навіть коли переїхала з сім’єю в інше місто, часто приїжджала по першому дзвінку до Максима. Навіть батьки не могли її переконати забути хлопця.

Якось вона познайомилась з новим сусідом Антоном, той також був дуже привабливий, розумний, але на відміну від Максима не ловелас, а однолюб. Йому сподобалась Діана й він всіляко добивався її уваги – залицявся, дарував подарунки та запрошував на побачення. Вона спершу відмовлялася, але одного разу погодилась на прогулянку в парку. Це був перший раз, коли Діана не думала про Максима.

Так, після декількох зустрічей, дівчина почувала симпатію до нового сусіда. Їй було весело з ним та спокійно, як ніколи раніше. Ще час від часу телефонував Максим, спочатку вона розмовляла з ним, але згодом навіть телефон не підіймала. Нарешті зрозуміла, що він не хороша людина і за красивою зовнішністю криється щось страшне.

Такий розвиток подій зовсім не влаштовував Максима, він був впевнений, що дівчина завжди буде за ним бігати, а він її матиме “про запас”. Постійно видзвонював та виписував, навіть одного разу приїхав в гості, але Діана не відчинила двері. Бумеранг пролетів і вдарив по самолюбстві хлопця, тепер він був у ролі відштовхнутого та невзаємно закоханого. Але дівчину це вже не цікавило – вона була захоплена Антоном, з яким у них прекрасно складались стосунки.

З цього часу пройшло вже 5 років, Діана та Антон побралися й чекають поповнення в сім’ї, а Максим так і сидить в холостяках кусаючи лікті за дівчиною.

Оцініть статтю
Червоний камiнь
Максим тримав Діану “про запас” і думав, що вона постійно за ним бігатиме. Хитро грав на її емоціях, а дівчина свято вірила в їхню любов.