Мам, ти збираєшся віддавати гроші?

Мене звати Інна, мені вже 43 роки. Я маю чудову донечку Кіру. За двадцять два роки нашого спільного життя у нас майже не було сильних конфліктів. Люблю свою донечку, виросла вона дуже хорошою і ввічливою дівчиною.

Зараз вона живе зі своїм молодим чоловіком й інколи позичає у мене гроші. Ми домовились віддавати, бо вже вона має свого чоловіка і доросла, самостійна дівчина, але я іноді давала просто так, щоб допомогти їм.

Жили ми далеко одна від одної, хоча і в одному місті живемо.  Якось вирішила навідати її та замовила нам суші з доставленням. Усе було швидко привезено і я вийшла на зустріч, щоб забрати замовлення.

Кур’єр  назвав суму до сплати і я була дуже здивована, бо за доставлення довелось оплатити у два рази більше, ніж я очікувала. Мені бракувало коштів при собі, тому зателефонувала донці з проханням допомогти з цим.

Вона вийшла, щоб дати мені кошти, яких не вистачало до сплати. Ми розрахувались і пішли до неї смакувати замовленими сушами.

Я так довго мріяла поласувати ними з донькою, що коли усе здійснилось, я була дуже рада. Вечір пройшов дуже добре, ми тепло розмовляли. Я глянула на те, котра година і зрозуміла, що вже час їхати додому, тому замовила таксі.

Мам, ти збираєшся віддавати позичені гроші? – запитала мене Кіра.

Що? – вирвалось з моїх губ.

Я позичила тобі 100 гривень — відказала вона.

Я глянула на неї й мені було дуже неприємно почути таке.

Надішли мені, будь ласка, номер своєї картки, бо немає зараз з собою — сказала я.

Добре, я надіслала у месенджер — не соромлячись проговорила Кіра.

Я відправила їй гроші на картку й пішла до машини, нічого не сказавши на прощання. Мені було образливо, бо я як мати стільки разів витрачала на неї гроші й допомагала, коли не було можливості у них.

Це були суші для нас двох, їли ми разом та вона не могла оплатити частину доставлення? Це дуже негарно з її сторони.

Я їхала додому мовчки зі слізьми на очах, але я не хотіла залишатись у своїй образі, тому вирішила написати їй, виговоривши свій біль, але і намагалась з розумінням віднестись до неї.

Конфлікт ми вирішили й донька вибачилась, що так вчинила, пообіцявши наступного разу думати краще. Як добре, що я не промовчала тоді, бо, мабуть, після цього наші відносини були б гіршими.

Оцініть статтю
Червоний камiнь
Мам, ти збираєшся віддавати гроші?
Червоний камiнь
Privacy Overview

This website uses cookies so that we can provide you with the best user experience possible. Cookie information is stored in your browser and performs functions such as recognising you when you return to our website and helping our team to understand which sections of the website you find most interesting and useful.