Мама б мала злuтися на мою Катю, а вона на неї молuться, бо та, бачте, їй онуків народила

Моя дружина дуже не любить мою маму, а я не можу зрозуміти чому. Ми й живемо всі 15 років нашого шлюбу окремо й бачимось нечасто, а ненька моя для Каті ворог номер 1.

От тільки заходить мова про те, що моїй мамі потрібна якась допомога чи просто про неї говоримо, моя дружина починає кричати й завжди все закінчується сваркою між нами. Якась вона не вихована в цьому плані, але що поробиш, саме її я колись обрав собі за дружину та на роль матері моїх майбутніх дітей. І тут Катя не підвела, а народила мені троє гарних синів.

Нічого схожого з недосконалістю чи неналежним вихованням немає у рисах характеру моєї мами. Я пишаюся цією жінкою, правда. От ненька моя без слів завжди все розуміє і відчуває настрій моєї дружини, ніколи не піде з нею на конфлікт і завжди промовчить, якщо моя Катя її задіває.

Мабуть, вся справа у вихованні, думав я, але мама мені сказала інше. Якось ми розговорилися з нею про її відносини з єдиною невісткою, моєю дружиною, і вона сказала, що чудово її розуміє, бо сама колись була на її місці. Тому не ображається ніколи й навіть співчуває. Каже, що ділити чоловіка зі свекрухою нелегко.

При тому всьому моя мама любить мою дружину й завжди говорить про неї хороше. А я не перестаю дивуватися цьому. Якась дивина – мама б мала злитися на мою Катю, а вона на неї молиться, бо та, бачте, їй онуків народила. Всім добра!

Оцініть статтю
Червоний камiнь
Мама б мала злuтися на мою Катю, а вона на неї молuться, бо та, бачте, їй онуків народила
Червоний камiнь
Privacy Overview

This website uses cookies so that we can provide you with the best user experience possible. Cookie information is stored in your browser and performs functions such as recognising you when you return to our website and helping our team to understand which sections of the website you find most interesting and useful.