Мама відкрила мені очі на мою поведінку і сказала, що підтримає невістку, якщо та захоче подати на рoзлучення.

У нас з дружиною вже довший час не прості стосунки, якось побут і робота віддалили один від одного. Я повністю захопився своїм бізнесом і зовсім забув про сім’ю. Василина ще якось намагалась мене навернути до себе і діток, але їй це не вдавалось. Я навіть не можу сказати що стало для цього причиною, адже спочатку я був найкращим чоловіком та батьком для наших двох діток. Мабуть, проблеми на роботі та криза в стосунках дали свій результат.

А ще 8 років тому ми й подумати не могли, що з нами таке може трапитись. До безтями закохані одружились і клялись, що це ніколи не закінчиться. Тоді ще не знали, які труднощі нам прийдеться пережити.

Так, спочатку все було ідеально, бажані дітки й просто купа щастя. Василина взяла на себе всі обов’язки по дому, а я був головний годувальником в сім’ї. У нас було все необхідне і навіть більше – збудували свій дім, купили дорогі машини, щороку їздили на відпочинок – ну хто про таке не мріє?

Здавалось би, що не так? Але з часом появлялись різні проблеми, то не ладилось в бізнесі, то з дружиною сварились. Так, усі пари проходять кризи і я був певен, що ми все разом подолаємо.

В якийсь момент я почав до всього відчувати апатію – ніщо не могло мене потішити, навіть час проведений з сім’єю не приносив задоволення. Тоді я від усіх віддалився, ніби поставив стіну між собою та решту світу. Кохана ще якийсь час намагалась залагодити ситуацію, та коли в черговий раз у неї це не вийшло, вона просто опустила руки. Ми стали жити просто як сусіди, що перетинаються лише зранку та ввечері.

Від батьків ми це приховували, та старались вдавати звичайну люблячу сім’ю. Але від мами нічого не приховаєш. Нещодавно, вона викликала мене на серйозну розмову, я навіть боявся уявити, що ж це буде.

– Ти знаєш синку, сімейне життя воно не просте і якщо у вас появляються якісь складнощі не можна просто так все залишати, за сім’ю потрібно боротись до останнього – починала говорити мама.

Так, я був повністю з нею згідний, але все одно не знав, що потрібно робити. Тому, раз у нас вже сталась така розмова, вирішив спитати у неї поради. Уважно вислухавши мене, мама сказала мудрі слова.

– Ось дивись, скоро Новий Рік, ти де його будеш святкувати? Мабуть, на роботі, як завжди? А потрібно удома, з сім’єю. Ти дружині коли останній раз казав, що кохаєш її? Мабуть, давно, так? А подарунок без приводу, коли дарував? Бачиш? Ти сам руйнуєш свою сім’ю. Це твій свідомий вибір, який ти робиш щодня. І якщо ти продовжиш в цьому дусі, я підтримаю Василину, якщо вона захоче з тобою розлучитись.

Я був шокований, адже цього навіть не помічав. В той момент я став противний сам собі – ось так звинувачував усіх навколо, а причина була в мені. Довго міркував, що і як в першу чергу змінювати, для початку попросив маму взяти до себе дітей. Тоді приступив до реалізації свого плану.

В той вечір організував романтичне побачення для дружини, ми стільки говорили, просто не могли наговоритись. Я знову відчув наскільки кохаю Василину і нізащо на світі не хочу її втрачати. Вибачався перед нею за свій холод та байдужість, пообіцяв, що старатимусь робити усе можливе для того, щоб кохання у нашій сім’ї не згасало.

І так, у цей Новий Рік я залишу всю роботу та повністю приділю час своїм коханим.

Оцініть статтю
Червоний камiнь
Мама відкрила мені очі на мою поведінку і сказала, що підтримає невістку, якщо та захоче подати на рoзлучення.