Мати думала, що зможе допомогти Сергію, але вийшло все навпаки

Кожна людина приходить у цей світ з відповідною місією. Так було завжди…Хтось народжується вже в багатій родині, і йому не варто докладати великих зусиль для досягнення свого успіху. А комусь потрібно подолати тернистий шлях, з купою проблем та негараздів, аби стати сильною особистістю.

Сергієві пощастило, він ріс в досить забезпеченій родині. Батько мав бізнес, який вже багато років процвітає, і приносить його родині величезний дохід. Мати Сергія працює на фірмі свого чоловіка головним бухгалтером. Ніколи своєму синові вони не шкодували ні іграшки, ні модного одягу. Все було для Сергійка.

В школі у хлопця друзів майже не було, адже всі йому заздрили. Мати хотіла для Сергія лише найкращого, тому постійно давала хабарі вчителям, аби ті ставили високі оцінки для її сина. Більшість дітей цього не розуміла, дехто лише здогадувався, чому до їхнього однокласника таке особливе відношення.

Батьки думали, що вони допомагають своїй дитині, але насправді роблять тільки гірше. Вони не дали хлопцеві нормальної соціалізації, він не знає, як поводитися в складних ситуаціях, адже звик, що замість нього все зроблять тато й мама. Зараз Сергієві тридцять, але він досі залишається матусиним синочком…

Оцініть статтю
Червоний камiнь
Мати думала, що зможе допомогти Сергію, але вийшло все навпаки