Мені здалося, що я повинна була врятувaти мою сусідку та її дітей, бо вона не зaслуговувала на таке життя

Мене звати Галина, мені 65 років. Живемо ми з чоловіком у маленькому містечку, вже 40 років разом. Все було в нашому житті й люди зустрічалися різні, але те, що недавно ми побачили – зовсім якось не по-людськи. Розкажу Вам історію нашої сусідки Ані.

Десь рік тому до нас у будинок, у квартиру на третьому поверсі, заїхала молода родина: жінка 30-ти років, чоловік 35-ти, та двоє діточок, десь 3 та 5 рочків. Чоловіка ж ми ніколи майже не бачили вдень, а от Анютку часто зустрічали. Вона така привітна, добра й чайна людина, що сподобалася всім жильцям.

Всі про неї говорили тільки хороше. А діток своїх як любила – все видумувала їм різні ігри, та випічку смачну випікала. Гарна людина вона. Завжди зупиниться, привітається, спитає як справи в мене. От мені завжди відчувалось її людське тепло та доброта. Та, як потім ми дізналися, не щаслива вона була в шлюбі.

Ніколи ж ні нащо вона не жалілася нікому, але мої подруги з сусідніх квартир не один раз помічали, що Аня то заплакана виходить з дому, то з синцями на лиці, але гарно їх замазує кремом. Не вірила я в ці оповідки, поки не сталася одна ситуація.

Був зимовий темний вечір. У мого чоловіка піднявся тиск, він випив останню таблетку яка у нього була, то я вирішила сходити в аптеку й купити ще, щоб ліки в нього були на всякий випадок. Тож десь о 8-й вечора прийшлось мені бігти до аптеки. Коли ж я вийшла з під’їзду, то на засніженій лавочці побачила нашу Аню, яка сиділа й плакала. Вона у великий мороз була в халаті й капцях.

Я ж підбігла й почала її заспокоювати. Жінка розказала мені, що чоловік її побив та вигнав, без речей. А найстрашніше те, що діти залишилися у квартирі з п’яним батьком. Жахлива ситуація.

Мені вдалося було вмовити Аню піти до мене у квартиру, і я пообіцяла їй допомогти. Тож ми піднялися до мене, випили чаю, заспокоїлись і придумали, що мені необхідно спробувати зайти й поговорити з її чоловіком. Нам потрібно було забрати дітей.

На диво, двері у квартиру Ані були не зачинені. А коли ж я зайшла, то побачила, що її чоловік спить на підлозі, а дітки сидять тихенько й дивляться мультики. Вони дуже раді мене бачити, бо раніше вже багато разів ми з ними спілкувалися й були навіть друзями, й тихенько, наче все розуміючи, одягнулися та пішли.

Анюта з дітками пожили у нас з чоловіком майже тиждень. І ми розуміли, що їм у нас не можна більше залишатися, бо її чоловік все одно не дасть їй спокою. Жінці необхідно було кудись поїхати й все обдумати, набратися сил.

Тож я зателефонувала своїй рідні сестрі, яка живе в Одесі, й розповіла ситуацію. Вона з радістю прийняла до себе Аню з дітьми, бо жила вже п’ять років сама й дуже сумувала за спілкуванням.

Перший час чоловік жінки шукав її, а коли вона сама зателефонувала йому, щоб сказати, що з дітками все добре й вона не хоче з ним більше жити – почав погрожувати розправою. Але на тому все й закінчилося. Правда розлучитися з ним Аня змогла лише через пару років, коли він вже охолонув та знайшов собі іншу жінку.

Але зараз вона щаслива. Моя сестра прийняла її за рідну доньку, бо дітей в неї немає. А ми з чоловіком щасливі, що змогли допомогти гарній людині.

Оцініть статтю
Червоний камiнь
Мені здалося, що я повинна була врятувaти мою сусідку та її дітей, бо вона не зaслуговувала на таке життя
Червоний камiнь
Privacy Overview

This website uses cookies so that we can provide you with the best user experience possible. Cookie information is stored in your browser and performs functions such as recognising you when you return to our website and helping our team to understand which sections of the website you find most interesting and useful.