Міллі та Елін – найгарніші дівчата світу

Міллі та Елін – двоє сестер-двійнят, що народилися у штаті Кентуккі. Їх вважають найгарнішими дітьми світу.

«Насправді я не можу поставити себе в один ряд із Памеллою Андерсон чи Софі Лорен, однак мені дуже приємно бути у числі найгарніших мам світу, що народили не менш гарних дітей», – зазначила мама дівчаток Сінді Вілсон. Сама жінка має блискучу усмішку, прекрасне обличчя і заворожуючий погляд. Часто її запитують, чи в очах є лінзи, проте жінка відповідає, що це природні зіниці.

Сестри Вілсон не лише підкорили США своєю красою, а заворожили і цілий світ. Дівчата мають надзвичайно гарні блакитні очі та біле пшеничне волосся. Спочатку за ними бігали всі місцеві рекламні агенції та модельні фірми. Міллі та Елін знялися у рекламі йогуртів, парасольок,шоколаду.

Як кажуть батьки, що вони не мають на меті, щоб заробляти на власних дітях, однак саме зйомки у різних роликах та дефіле брендів підкреслює їхню красу, відкриває їхній внутрішній світ, дає зовсім інший вимір дитинству.

Звісно, що дітям більше пощастило, ніж пересічним моделям, адже вони не потребують макіяжу чи корекції обличчя. Вона успадкували природну красу матері, а стилісти додають тільки їхнім обрисам додаткового шарму.

Зараз Міллі та Елін ходять до приватної школи. У їхньому графіку зовсім немає часу на розваги з друзями, хоча батьки кажуть, що не обмежують дівчат ні у чому. Міллі, наприклад, замається грою на скрипці, а Елін – на фортепіано. Разом вони представляють чудовий дует!

Оцініть статтю
Червоний камiнь
Міллі та Елін – найгарніші дівчата світу