Мого зятя прийняла та полюбила уся наша родина. Лиш потім викрилась вся гірка правда.

Моя дочка вибрала собі в чоловіки, на перший погляд, порядного та доброго чоловіка, але як я зрозуміла згодом – це все було лише маскою.

Володимир завжди приходив на всі наші родинні свята, на день народження, гарно ладнав з дітьми та й дочка моя його кохала. Ми ставились до нього як до рідного.
Та відколи він з’явився – в нашій родині все пішло шкереберть.

Одного дня так вийшло, що до нас в гості навідались мій племінник Олег з нареченою Настею, вони якраз готуються до весілля. Ми сиділи, пили каву та обговорювали різні дрібниці. Випадково в цей день прийшов і Володя, побачивши Настю він почав себе дивно поводити, але тоді нічого не сказав. Та і я до уваги цього не взяла.
Лиш на наступний день випитувався про весілля, все жартував про наречених..Але нічого дивного не здалось.

Проте наше село маленьке – шила в мішку не сховаєш. Тут і випливла правда про Володю та його роман з Настею. Це було шоком для мене та всієї нашої родини. Моя дочка точно на це не заслуговувала.
Аж боляче про ті події згадувати.

Але пройшов час, емоції стихли – моя донька пробачила Володю, хоч ми її у цьому всією родиною відмовляли. Зараз же, ніхто вже не спілкується з Володимиром. Він не приходить більше до нас в гості, мало того, через нього тепер і моя дочка віддалилась від родини та від мене.
І тепер вони нас і ми їх десятою дорогою обходимо.a/

Оцініть статтю
Червоний камiнь
Мого зятя прийняла та полюбила уся наша родина. Лиш потім викрилась вся гірка правда.