Моя дівчина хотіла все і одразу, але залишилась ні з чим

Коли я зустрів Марину, то був певен, що вона та з ким я готовий прожити усе життя. Спочатку у нас все було чудово – романтичні зустрічі, зізнання в коханні, спільний відпочинок та багато позитивних моментів. Але було в наших стосунках дещо, що непокоїло мою кохану – це мої доходи. Вона вважала, що я повинен заробляти більше. Варто сказати в мене був непоганий дохід, власне невелике житло, але це її не дуже влаштовувало.

Спочатку це були просто натяки, але з часом почались маніпуляції та тиск. Марина була переконана, що я повинен «піти по головах» у себе на роботі та отримати підвищення. Я ж був проти такого – у мене був свій план, про який я не розповідав коханій. Хотів зробити приємний сюрприз.

Та сталось так, що якраз сюрприз зробила вона – проте далеко не приємний. Марина вирішила покинути мене, адже я не надто перспективний ,а їй потрібен чоловік, який готовий зубами виривати місце під сонцем. Вона попросила залишитись друзями та пояснила ,що не кохає мене і вже зустріла іншого. Як виявилось багатшого, успішнішого. Я не влаштовував сцен – хай йде ,якщо так хоче.

Мені було боляче, але я втримався. Тим паче у мене не було часу на те, що плакатись – я саме відкривав власну справу, про яку не розповів дівчині.

Пройшло понад два роки і я випадково зустрів Марину у магазині – вона була не надто весела. Ми розговорились і виявилось, що її коханий ,заради якого вона мене покинула, давно замінив її на іншу й тепер вона самотня. Але коли вона дізналась, що у мене справи йдуть у гору, то знову запропонувала зустрітись та випити кави. Я відмовився – мені ці стосунки більше не потрібні й сподіваюсь це буде для неї уроком.

Оцініть статтю
Червоний камiнь
Моя дівчина хотіла все і одразу, але залишилась ні з чим