Моя мама не надто переймалась моїм життям ще з того часу, як мені виповнилось 8. Батько нас покинув, а вона всі свої сили віддавала на те, щоб влаштувати своє особисте життя.

За мною дивились усі, кому не лінь – мамині подруги мої бабуся з дідусем та старенька сусідка. Мама з легкістю залишала мене на чужих людей в не думала як і що я думаю. Так я і ріс – без турботи та любові від рідної мами. Та й батько про мене згадував рідко – хіба на якесь свято і то вітав маленькою шоколадкою. Я з малечку міг покластись тільки на себе.

Тому я приклав максимум зусиль, щоб вступити до університету на безкоштовну форму навчання. Мама б точно мені не оплатила нічого, а батько взагалі й не замислювався над цим. За всі роки нічого так і не змінилось – мама турбувалась тільки про себе, а я про себе.

Під час навчання я познайомився з Аліною. Це було справжнім коханням і я не роздумуючи зробив дівчині пропозицію. На щастя вона теж мала до мене почуття і, звісно ж, погодилась. У нас було скромне та тихе весілля – ми просто розписались та посиділи з друзями у кафе. Моя мати дізналась про одруження чи не остання, але не надто засмутилась. В той час вона вже жила зі своїм новим чоловіком.

У нас з Аліною склалась гарна сім’я – вже за два роки після одруження у нас народилась донечка Марійка. Я любив доньку безмежно. Завжди тішив подарунками, забирав з садка та турбувався як тільки міг. Я розумів, що хочу подарувати своїй Марійці те, що не мав у дитинстві – турботу та любов. Вся увага була тільки їй.

Ми часто гуляли, відвідували різні цікаві локації та весело проводили час. І от одного разу, під час прогулянки на дитячому майданчику, ми помітили хлопчика років 5, який тихенько сидів на лавочці та просто спостерігав зі дітьми. Я помітив, що дитина уважно дивилась за тим, як моя доня поїдала морозиво. Мені стало шкода хлопчину і я запропонував і йому цього смаколика – він з радістю погодився. Хлопчина аж повеселів. Та коли я запитав, де його мати – одразу ж усмішка зникла з його обличчя. Як виявляється Владик, так його звати, гуляв сам, бо мати не мала на нього часу. І за ним ніхто не слідкував. Мені стало дуже дивно – дитина ще надто мала. Малюк розповів, що мама часто працює, бабуся живе далеко, а батька він не знає. Зараз він гуляє сам, бо до мами прийшов дядя Ігор і він їм заважає.

Я не знав, що й відповісти дитині. Мені стало страшенно його шкода, бо в ньому я побачив себе маленького. Наступного дня це все повторилось, але Владик ще й зізнався, що зголоднів, бо не снідав. Я подзвонив дружині та попросив принести перекус для Марусі та для нашого маленького друга. Дружина принесла сирників та канапок – діти перекусили та пішли далі гратись.

Так завелось, що ми тепер частенько гуляти з нашим новим товаришем. Дружина, звісно, не надто раділа, адже вважала, що я пхаю ніс не у свої справи. Але я не міг вчинити інакше.

Коли я зрозумів, що мати хлопчика не надто переймається долею дитини, то вирішив сам з нею поговорити. Розмови не вийшло – були тільки крики й звинувачення у мій бік. Жінка почала скандалити та кричати до того часу, поки я не пригрозив їй соціальними службами. Не знаю чи правильно я вчинив, чи ні, але дивитись як страждає дитина я не міг.

Оцініть статтю
Червоний камiнь
Моя мама не надто переймалась моїм життям ще з того часу, як мені виповнилось 8. Батько нас покинув, а вона всі свої сили віддавала на те, щоб влаштувати своє особисте життя.
Червоний камiнь
Privacy Overview

This website uses cookies so that we can provide you with the best user experience possible. Cookie information is stored in your browser and performs functions such as recognising you when you return to our website and helping our team to understand which sections of the website you find most interesting and useful.