Моя подруга мала можливість побувати у місті мрії і перехотіла

А що важливіше для вас: результат, чи сам процес створення чогось? Це стосується і пошуку щастя?

Дуже важливо розуміти і розділяти: ви хочете його шукати чи знайти? Бо іноді ми маємо звичку просто знаходитись у пошуках, незважаючи на те, що маємо, що отримали, що варто було б цінувати. Іноді люди оговтуються і таки розуміють що знаходять.

А дехто лише вигадує відмовки аби йти далі, не зупинятись. Ось так і з нашими мріями, цілями бажаннями. Моя знайома завжди хотіла полетіти в Париж. Вона казала, що лише там її мрії, думки, щастя. Це була дитяча мрія Олесі. Наскільки я знаю, то вона вже давно заощаджувала, збирала всі можливі гроші задля здійснення цієї мети.

Нещодавно у неї був день народження. І чесно, я не надто багато заробляла, проте накопичення мала. Вирішила порадувати і себе, і Олесі зробити такий презент. Купила путівки до Парижа і чекала, щоб порадувати подругу. Нарешті настав цей заповітний день. Я привітала її і сказала негайно збирати валізи, бо летимо здійснювати мрії. Вона дуже зраділа.

Проте, лише на мить… Ми прилетіли в Париж і прогулялись, а під вечір заселились в готель. Піти ще раз до ейфелевої вежі вона не хотіла, хоча я не розуміла чому. «Ти прилетіла у місто своєї мрії, щоб валятись на ліжку в готелі?». «Я побачила вже все, що хотіла тут. Тепер додому б вирушити…»

Я була шокована. Наступний день ми просиділи в готелі і ввечері повернулись додому. Тепер я чула від Олесі, що вона хоче полетіти в Рим.

Мені стало навіть не образливо, а смішно.

Вона певно завжди кластиме перед собою якісь мрії, а коли знайдеться можливість реалізувати їх, то просто вирішить повернутись спиною.

Оцініть статтю
Червоний камiнь
Моя подруга мала можливість побувати у місті мрії і перехотіла