Моя самостійність почалася з обману.

Коли я був маленький мами частенько не було вдома і мене виховувала бабусяВона мене дуже оберігалаі сам я майже нічого не робивнікуди не ходив і не їздивОдного разу мені урвався терпець і я захотів сам сходити у супермаркет і купити продукти. Думав це буде означати, що я вже дорослий і самостійний.

Бабуся дозволила мені піти і написала списокщо потрібно купитипоклала мені його у карман і сказала: «якщо стане страшно – переверни список».

Я пішов я сказав собі, що мені не буде страшнозайшов у магазин і почав збирати продуктиспочатку я не міг дістати до деяких полицьпотім люди штовхали мене і я почав губитисьА на касі жіночка почала кричати на менеаби я швидше викладав продукти на стрічкуадже в черзі всі чекають і я в магазині не самМені стало так страшнозгадав що сказала мені бабусядістав список і прочитав: «обернисяя позаду тебе». Я обернувся і вона дійсно там булая попросив її допомогти і коли ми йшли додому сказав їйщо не впоравсяНа що вона сказалащо в такому віці мало хто може впоратись з таким великим магазиномі розповілащо колись такий самий фокус зробила і з мамоюа все через те що вона дуже хвилюється за нас і не може спокійно сидіти вдома поки ми самі у великому місті.

Ось така вона, турбота рідних, після цього я зрозумів, що в будь-якій ситуації біля мене будуть мої близькі і мені нічого не страшно в житті. Мабуть такий урок був дуже корисним, хоч і тоді я не впорався.
Оцініть статтю
Червоний камiнь
Моя самостійність почалася з обману.