Моя самостійність почалася з обману.

Коли я був маленький мами частенько не було вдома і мене виховувала бабуся. Вона мене дуже оберігала, і сам я майже нічого не робив, нікуди не ходив і не їздив. Одного разу мені урвався терпець і я захотів сам сходити у супермаркет і купити продукти. Думав це буде означати, що я вже дорослий і самостійний.

Бабуся дозволила мені піти і написала список, що потрібно купити, поклала мені його у карман і сказала: «якщо стане страшно – переверни список».

Я пішов я сказав собі, що мені не буде страшно, зайшов у магазин і почав збирати продукти, спочатку я не міг дістати до деяких полиць, потім люди штовхали мене і я почав губитись. А на касі жіночка почала кричати на мене, аби я швидше викладав продукти на стрічку, адже в черзі всі чекають і я в магазині не сам. Мені стало так страшно, згадав що сказала мені бабуся, дістав список і прочитав: «обернися, я позаду тебе». Я обернувся і вона дійсно там була, я попросив її допомогти і коли ми йшли додому сказав їй, що не впорався. На що вона сказала, що в такому віці мало хто може впоратись з таким великим магазином, і розповіла, що колись такий самий фокус зробила і з мамою, а все через те що вона дуже хвилюється за нас і не може спокійно сидіти вдома поки ми самі у великому місті.

Ось така вона, турбота рідних, після цього я зрозумів, що в будь-якій ситуації біля мене будуть мої близькі і мені нічого не страшно в житті. Мабуть такий урок був дуже корисним, хоч і тоді я не впорався.

Оцініть статтю
Червоний камiнь
Моя самостійність почалася з обману.
Червоний камiнь
Privacy Overview

This website uses cookies so that we can provide you with the best user experience possible. Cookie information is stored in your browser and performs functions such as recognising you when you return to our website and helping our team to understand which sections of the website you find most interesting and useful.