«Моя сестра всі соки з мене витискає. Я втомився з нею», – поділився з другом Василь

Нещодавно помітив, що мій товариш якийсь став не такий як завжди – стурбований, замислений та не надто говіркий. Хоч хлопець він компанійський, веселий, життєрадісний – тому й ці зміни я одразу побачив. Коли запитав, що ж трапилось, то Василь поділився своїми проблемами:

– Розумієш, сестра моя молодша приперлась до мене в гості з сім’єю. Все б нічого, але ні вона, ні чоловік не працюють – сидять вже другий місяць на моїй шиї. А я не збираюсь дорослих людей годувати.

– А чому ти це не скажеш прямо?

– Так хто ж мене слухати буде? Думаєш я не намагався? Нічого не діє. Я просто їх виставив за двері. Тепер думаю чи правильно вчинив.

Тамара, молодша сестра Василя, одружена та має троє дітей – кожного з яких вона народила через 1-2 роки після попередньої дитини. Тож малюки ще не надто дорослі і всі потребують маминої уваги та немалих фінансів. Ні одне, ні друге Тамара не поспішає їм давати. Та і її чоловік такий самий – в голові у нього друзі, комп’ютерні ігри та пивко. І все б нічого, але через свій характер та свою безвідповідальність Петро втратив роботу і відповідно розпочались серйозні проблеми з грошима. І так, як вони орендували квартиру – платити за неї не було чим. Тамара ж ще поки в декреті.

І от їй в голову прийшла геніальна ідея – переїхати на деякий час до старшого брата. У Василя власний дім, гарна присадибна ділянка та й заробляє він не погано. І хоч у брата була власна сім’я – Тамару це не зупинило.

Звісно ж, родич не відмовив на початках. Вони домовились, що сестра з сім’єю поживуть у них не понад місяць. За цей час Петро влаштується на роботу, а Тамара віддасть дітей до садка і сама почне шукати підробіток.

Але все вийшло не так просто – Тамара та її чоловік не дуже поспішали щось змінювати у житті. А для чого – брат продукти купує, за квартиру платити не треба та й діти мають з ким гратись. Вже через декілька днів проживання у Василя сімейство почало поводитись дуже нахабно: діти могли зламати якусь річ і навіть не вибачитись, Петро цілими днями або дивився телевізор, або грав у комп’ютерні ігри, Тамара не готувала, а тільки говорила телефоном чи ходила у гості до подруг. В хаті був хаос з розкиданими речами. Та ще й сестра вирішила висловила незадоволення, що Василь купує не ті продукти та шкодує племінникам подарунків, а діти давно мріють про нові іграшки.

Одного дня Василь не витримав – зібрав речі сестри і її чоловіка та виставив за двері. Племінників він залишив у себе і поставив умову, щоб дорослі вирішили свої проблеми, а тоді вже повернулись по дітей. Брат вирішив, що по-іншому він ніяк не може на них вплинути.

Оцініть статтю
Червоний камiнь
«Моя сестра всі соки з мене витискає. Я втомився з нею», – поділився з другом Василь