Моя студентка постійно просила поради, та робила навпаки

Я нещодавно закінчила аспірантуру і зовсім молодою прийшла до студентів проводити лекцію. Дуже вже мені хотілось стати найкращою викладачкою у світі в перший же день. ДуpHа була, тепер це визнаю.

Першу ж пару я провела ледь стримуючись, щоб не накричати. Проте, змогла таки провести лекцію до кінця. В цій групі мене ще й призначили куратором. Дівчина, що найдовше збиралась, коли усі вже розійшлись, майже усю пару щось жувала. Я зробила зауваження уже без свідків. Реакція студентки мене шокувала і паралізувала. Я не знала як реагувати. Дівчина відповіла, що вона вагітна і розплакалась.

Хлопцеві сказати вона боялась, батькам теж. По поради з цього дня почала звертатись до мене. Десь тиждень я вмовляла її повідомити батька дитини про цю новину. Та вона все чекала. Минув 2 місяць вагітності, аж тоді вона розповіла хлопцеві.

Він сказав, що одружиться з нею. Ще зо два тижні наважувались повідомити батьків. Почали готуватись до весілля, але постійно тягнули.

Потім вирішили всі дружньо зараз їх розписати, а весілля, якщо захочуть, святкувати після пологів. Що ж… так і склалось. Пізніше дівчина прийшла на пари зовсім бліда і сумна. Я знову почала розпитувати що сталось. Виявляється, що Дарина підозрює про зраду Матвія. Найбільше шокувало її ставлення.

Сказала, що зробить аборт, якщо це підтвердиться. Я з усіх сил і навіть з зайвими емоціями почала відмовляти її від таких дурниць. Це ж не якась забавка, а наслідки повпливають не на її Матвія, а саме на неї, її здоров’я. На такому терміні все ж це справжнісіньке вбивство. Я, сподіваючись, що переконала дівчину задуматись пішла додому з чистим сумлінням. За тиждень у нас знову пара.

Студенти чорні, як хмари. Розпитую. Спочатку мовчали, а потім розповіли, що Дарина в реанімації. Я провела лекцію і зібралась до дівчини. Мене, на диво, впустили до неї. Дарина вся в сльозах, визнає мою правоту і ридаючи повідомляє, що їй викинули матку. Я звісно ж в шоці і не знаю що й казати.

І кому вона зробила гірше? Виявляється, що Матвій навіть зрадів, не думаючи про Дарину. Він захотів розлучитись і одружитись зі своєю новою пасією. Батькам доньку жаль, та нічим зарадити не можуть. Сама ж дурна такого наробила. А свекор і свекруха ніякого впливу на сина не мають. Отак жертва тепер залишилась сама зі своїми проблемами.

Оцініть статтю
Червоний камiнь
Моя студентка постійно просила поради, та робила навпаки