Моя сусідка обманювала кількох шефів і залишилась без основної роботи

Іноді потрібно чимось жертвувати, щоб щось здобути. Та не завжди просто визнати цей факт. Моя сусідка, наприклад, завжди хоче всюди встигати.

Вона давно працює на кількох роботах.

До того ж одна з них офіційна, а дві інші – ні. Жодному з керівників вона нічого не казала. І користувалась тим, що години праці не збігались.

Ну що ж. Хай так. Проте, іноді на основній роботі потрібно було затриматись довше. Тим паче, що Олені запропонували підвищення, а вона й не відмовилась.

І гроші за це, звісно збільшили, проте обов’язків стало набагато більше. Що ж, мені вона це розповіла. Я порадила хоча б з однієї звільнитись аби все встигати.

І що ви думаєте, вона мене послухала? Авжеж, що ні! Далі продовжувала всюди бігати. До того ж не надто чесно робила. Один день там казала, що захворіла, інший там.

І так постійно рятувала себе всілякими побрехеньками. Я кілька раз попереджала Олену: окрім того, що це гріх таке робити, то ще й випливе рано чи пізно. Тоді вона й поплатиться.

Та де там… Нічого не поясниш. Продовжувала й далі обманювати. І тут така ситуація. Сталось те, що я й передбачала. Шеф на офіційній роботі якось прознав про ці побрехеньки. Вирішив Олену звільнити. Залишилась вона тепер на неофіційних малооплачуваних двох роботах, з перерваним стажем, звільнена не за згодою сторін. Мало того, ще й розійшлась не надто гарно. Шкода її звісно, проте сама винна у своїх бідах.

Оцініть статтю
Червоний камiнь
Моя сусідка обманювала кількох шефів і залишилась без основної роботи
Червоний камiнь
Privacy Overview

This website uses cookies so that we can provide you with the best user experience possible. Cookie information is stored in your browser and performs functions such as recognising you when you return to our website and helping our team to understand which sections of the website you find most interesting and useful.