Моя сусідка переконана, що її чоловік ходить до мене на побачення і тому почала слідкувати не тільки за ним, але й за мною

Ніколи не думала, що потраплю в історію, яка нагадує бразильський серіал – інтриги, плітки, недомовки. І стала я однією з головних героїнь, сама того не підозрюючи та не бажаючи. А вся річ у тім, що не так давно коло мене оселилась сімейна пара з маленькою дитиною.

Я не надто в близьких стосунках з сусідами – всі розмови зводяться до «Добрий день» і «Бувайте». І новенькі теж не були виключенням, але до певного моменту. Жінка вирішила чомусь, що варто зі мною потоваришувати – при тому що спочатку навіть не дивилась у мій і поводилась доволі зверхньо. Та якось в суботу по обіді саме вона постукала до мене у двері. Марина, так звати сусідку, стояла усміхнена і в руках тримала тістечка:

– Привіт, я не заважаю? Можна зайти?

– Ну проходь. А що трапилось?

– Та нічого, просто вирішали, що може нам варто ближче познайомитись -ось я і тістечка спекла, то може вип’ємо кави та побалакаємо.

Я й погодилась – може справді станемо подругами. Марина прийшла з донькою, яка тихенька гралась коло телевізора, поки ми балакали.

– Давно тут живеш? Сама живеш? Ти не одружена? А хлопець є? – почала з ходу Марина.

– Та ні, не одружена – я поки у пошуках. Живу тут понад три роки, – збентежено відповіла я і вже хотіла сама щось запитати, як мене перебила Марина.

– А чому сама? Де твій хлопець?

– Та в мене є на приміті, але поки було тільки два побачення – ми нещодавно познайомились, – по інерції відповіла я, не розуміючи що за допит від людини, яка знає мене декілька хвилин.

– Нещодавно? А як його звати? Скільки років? Як виглядає?

– Вибач, Марино, але ти щось так багато запитань задаєш – ми не настільки близькі.

– Ой, ну то я так. А я одружена вже майже п’ять років – щасливо, зверни увагу. Мій чоловік мене кохає і, навіть, не дивиться на інших жінок. Розумієш про що я? багато хто намагався забрати його з сім’ї, але я одразу ж пояснювала цим жінкам хто є хто. Розумієш?

– Розумію, але я тут до чого?

Та просто – попереджаю.

– Так, щось наша розмова звернула не у той бік – давай змінемо тему.

Ми ще посиділи хвилин двадцять і сусідка пішла – розмова у нас не клеїлась.

Потім я дізналась від іншої сусідки, що Марина страшенно ревнива і підозрює свого чоловіка у зраді – хоч той, ніби-то, і не дає причин. А ще нова сусідка бачить у кожній красивій та молодій суперницю, яка хоче розбити її сім’ю. Так «подружитись» вона спробувала ще з двома дівчатами у нашому будинку.

Оцініть статтю
Червоний камiнь
Моя сусідка переконана, що її чоловік ходить до мене на побачення і тому почала слідкувати не тільки за ним, але й за мною