Моя сусідка Василина розповіла, що шк0дує про своє заміжжя.

Почувши це, я дуже здивувалась, адже їхня пара виглядала дуже щасливо. Перед одруженням вони декілька років зустрічались й дівчина сама просто марила тим весіллям. Ще б, всі хто тільки міг щоразу нагадували Василині про її вік та про швидкоплинність молодості. Хоч на той момент їй було всього лиш 26 років.

 

Під таким тиском дівчина й сама повірила в цю дурість. От скажіть, де ще у світі дівчину 26-ти років назвуть мало не старою? Мабуть, таке можливо лише в нас.

А наречений Василини – Андрій, до речі, дуже хороший чоловік з гарною роботою та великими перспективами. Довго він залицявся до дівчини й от нарешті домігся її уваги.

За словами Василини, спершу все було ідеально – вона, як і мріяла, створила свою сім’ю й була щаслива від нового етапу в житті. Заради цього навіть покинула роботу та стала домогосподаркою. Казала, що все готова робити на благо сім’ї та це справді приносить їй задоволення.

Це звучало досить дивно, адже до цього дівчина була затятою кар’єристкою і всі це знали. Проте, думали, можливо вона змінила свої цінності та справді віддала пріоритет сім’ї. Але ця наша розмова все поставила на свої місця та роз’яснила.

Сталось це досить несподівано, адже до цього ми з нею рідко спілкувались. Нещодавно, перетнувшись в супермаркеті, Василина запросила мене на чай з тортиком і я з радістю погодилась.

Спершу розмова була про все та ні про що, але в якийсь момент сусідка стала просто жалітись на своє життя та шлюб. Тут і з’ясувалось, що роль домогосподарки та хорошої дружини не так вже й подобається їй. Розповідала, що зробила велику помилку вийшовши заміж і тепер не знає як це виправити. Ще й Андрій постійно наполягає на народженні дітей, а вона вже не впевнена, що готова ще й до цього.

Здавалось би, що в житті Василини не так? Має сім’ю, люблячого чоловіка й чомусь все одно не щаслива. Для мене відповідь була очевидна – дівчина настільки хотіла виправдати чиїсь сподівання, що зовсім забула про себе та свої бажання.

Тому я одразу порадила сусідці поговорити про це з Андрієм та чесно про все розповісти – так разом вони можуть виправити свої хвилюючі питання. Звісно, зруйнувати легше ніж виправити, проте деколи попрацювати над стосунками є дуже корисно.

Здається, Василина дослухалась до моєї поради, оскільки, я помітила, що вона повернулась на роботу. Можливо, це на краще, адже не кожна жінка витримає бути домогосподаркою та цілодобово знаходитись дома. Та в душу їй не лізу, захоче – сама все розповість.

Оцініть статтю
Червоний камiнь
Моя сусідка Василина розповіла, що шк0дує про своє заміжжя.