Моя тітка перенесла інсульт, у зв’язку з цим я переїхала до неї жити, щоб бути поряд і допомагати. Одного дня я випадково почула розмову тітки і її сусідки й навіть не повірила відразу, що говорить про мене такі слова саме мамина сестра. Вона абсолютно не цінувала те, що я робила для неї весь цей час. Мені завжди було шкода її, а їй мене ні.

У моєї мами є єдина сестра, але стосунки в них не складаються. Тітка Настя маму на десять років старша, дітей і чоловіка немає. Все життя прожила виключно для себе. В молодості вийшла заміж, та шлюб довго не протримався. Діточок не народила, бо в дитинстві допомагала виховувати мою маму – це було її обов’язком, з того часу вона ненавидить дітей. Так і залишилась тітка одна на старості.

Мама після того, як вийшла заміж переїхала з батьківської квартири. А тітка залишилась. Так вона і живе досі в тій самій квартирі. Того року як тітка перенесла інсульт, я вчилась на другому курсі в університеті. Сама себе обслуговувати вона була не в змозі. Мама моя працювала, а більш нікому було тітку Настю доглядати.

Тітка Настя нам не чужа людина. Я спочатку приходила до неї два рази на день, це моя ініціатива була. Кожного разу мені ставало все важче встигати між навчанням, допомогою та домом, бо тітка хотіла все більше уваги. Я почала ночувати у неї, а невдовзі й зовсім переїхала. Щодня я купувала продукти, наготувала, прибрала квартиру, а по вечорах я тітці читала її улюблені книжки.

Одного дня я повернулась з навчання раніше, ніж зазвичай. Почула жіночі голоси – це сусідка іноді приходила потеревенити з тіткою, бо вона ще сама не виходила з дому. Я тихенько зайшла у свою кімнату, щоб їм не заважати й прилягла трошки відпочити. Читаючи книгу я випадково почула їх розмову. Тітка скаржилася на мене сусідці, уявляєте? Казала, що я недолуга, нічого не вмію робити, як і моя мама. А найприкріше було те, що вона звинуватила мене в тому, про що я й не думала. Рідна сестра моєї мама сказала, що я, її племінниця, хочу заволодіти її квартирою, а вона краще державі її віддасть, ніж мені.

Сльози потекли з очей від образи. Мама моя гроші давала їй на продукти та ліки, я все для неї робила, а ще й винна тепер. Після почутого, не хотілося залишатися там не на хвилину. Зібравши речі, я прийшла до неї в кімнату, сказала що мені квартира її не потрібна, а допомагала я їй від щирого серця. Гупнула дверима і пішла. Нехай їй та сусідка тепер горщики виносить.

Так і допомагай людям.

Це ж ще не вся історія. Вона потім телефонувала моїй мама й казала, що я в неї щось вкрала. Вимагала гроші, історії різні вигадувала. Ні вибачення, ні подяки, отакої.  З того часу спілкування з тіткою припинилося. І чути про неї більше не хочу.

Оцініть статтю
Червоний камiнь
Моя тітка перенесла інсульт, у зв’язку з цим я переїхала до неї жити, щоб бути поряд і допомагати. Одного дня я випадково почула розмову тітки і її сусідки й навіть не повірила відразу, що говорить про мене такі слова саме мамина сестра. Вона абсолютно не цінувала те, що я робила для неї весь цей час. Мені завжди було шкода її, а їй мене ні.
Червоний камiнь
Privacy Overview

This website uses cookies so that we can provide you with the best user experience possible. Cookie information is stored in your browser and performs functions such as recognising you when you return to our website and helping our team to understand which sections of the website you find most interesting and useful.