Моє життя видалось нелегким, адже важким його робили чоловіки, та, бувши вже старшою, я все ж віднайшла своє щастя

Мій перший шлюб видався зовсім невдалим, адже мій однокласник, в якого я закохалась, а згодом вийшла заміж, почав налягати на спиртне після декількох невдалих спроб знайти роботу. Мої батьки казали мені: “Терпи”, його батьки також запевняли, що це тимчасові труднощі, та мені не стало сил чекати, поки моє життя перетвориться на жах, і розвелась із ним.

Мені тоді було 22 роки, я молода, гарна і розумна. Працювала тоді в кафетерії, де й зустріла свого другого чоловіка. Він виглядав солідно та діловито. Його офіційний вигляд наче натякав мені, що життя із ним буде чудовим, адже його посмішка в додаток до всього зводила з розуму.

Ми одружились із ним за півтора року після знайомства. Його звали Олександр, і він мене зачарував. Мої батьки злились на мене після того, як я розвелась із першим чоловіком, та коли побачили мого Сашу, то все нерозуміння та незручність між нами, наче рукою зняло.

Наш шлюб був хорошим, адже мій чоловік працював на закордонну фірму, ми жили в достатку та в любові. Через рік у нас народився син Ярослав, і Саша став ще більш радісним та щасливим. Я була задоволена нашим життям, доки мій чоловік не захотів мати більше грошей від фірми, але нелегально. Всі його схеми викрили, а його звільнили. Олександра це дуже розчарувало, і він не знав куди себе подіти, тож вирішив грати в казино. Він ходив десь у підпільні заклади вночі, і тратив там усі наші гроші, які ми відкладали на майбутнє. Я не знала, що мені робити, адже це продовжувалось цілих два роки. Мені доводилось лишати маленького Ярослава на своїх батьків та ходити на роботу, аби заробити хоча б на хліб додому.

Тоді в один момент я вирішила, що прийшов час зайнятись чимось своїм, адже поки син був малим, я не могла залишити його тут та поїхати на роботу закордон. Тому, трохи подумавши, мені в голову прийшло рішення про те, що я продаватиму продукти на базарі. Відкладених грошей на геть чорний день ще вистачало, аби взяти в оренду павільйон на ринку і закупити продуктів, тому я це зробила, попередньо розлучившись із Сашою.

Зараз моє життя значно змінилось, адже, через два роки на базарі, я змогла відкрити неподалік нашого із батьками будинку. А ще  зустріла Артура — свого нового хлопця, але перш як вийти за нього заміж, він повинен пройти перевірку, аби більше зі мною не трапилось нещасливого шлюбу…

Оцініть статтю
Червоний камiнь
Моє життя видалось нелегким, адже важким його робили чоловіки, та, бувши вже старшою, я все ж віднайшла своє щастя