Мої батьки завжди любили молодшого брата більше, ніж мене, а тепер хочуть, аби я купила їм автомобіль, оскільки їх старий зламався

Мій молодший брат Юрій — це улюблена дитина в сім’ї. В той час, як я працювала, вчилась та допомагала по хазяйству, мій брат лежав на дивані, і мама тільки те й робила, що носила йому то млини, то сирники.

Мені завжди забороняли їсти в кімнаті біля телевізора, а Юрі мама власноруч носила їжу туди, аби не обтяжувати його зайвими діями. Тож, вирішивши, що мені не місце там, і поїхала шукати кращої долі в місті.

Перший час мені допомагала подруга, що дозволила пожити в неї, згодом, знайшовши роботу, я винайняла квартиру, та почала жити сама. Моя кар’єра повільно, але впевнено тягнулась доверху, і я раділа, бо із кожним підвищенням росла моя зарплатня, і матеріально ставала все ближче і ближче до того, щоб купити собі квартиру, і обставити все так, як хочеться мені.

В той час Юра ніде не працював, і батьки забезпечували його своїми силами, хоч йому і було вже 23 роки. До мене ж вони практично не телефонували, бо їм було не дуже цікаво як там мої справи і захоплення. Та й до того часу я знайшла собі хлопця, з яким ми орендували квартиру, проводили більшість часу разом..

Ви можете сказати, що я б і сама могла подзвонити батькам, а не чекати дзвінка, але звичайно що були намагання з моєї сторони поспілкуватись, але всі розмови не тривали довше двох хвилин, адже вони були дуже зайняті для того, аби поговорити із донькою.

Тож, якимось дивним чином мій брат знайшов собі дівчину, і вони почали часто навідувати її батьків, аби допомогти їм із господарством, поремонтувати щось в будинку, в той час, як його мама і тато буквально загинались від праці.

Їхній син Юра обрав сім’ю своєї дівчини, а не їх, хоч вони і досі готові йому віддати все, адже це їх рідний син.

За цей час я вже придбала собі квартиру, планувала покупку автомобіля, про що дізнались мої батьки. Світ тісний, тому я навіть не дивуюсь цьому. Відтоді мені почали телефонувати батько із матір’ю, та казати, що їм потрібно купити нову машину, адже стара вже зовсім зламалась, і навіть не заводиться.

Мене таке їхнє прохання обурило не на жарт, бо їхній син, яким вони так опікувались, забрав речі та поїхав при першій ж нагоді, а я, з якою вони практично не спілкувались із 19 років, тепер повинна їм купити автомобіль, адже вони мої батьки.

Мене це зовсім не влаштовує, і я не маю наміру робити те, що вони просять, адже всі гроші, що в мене є, зароблені тільки моєю працею, силами та бажанням, і мені хочеться їх потратити на себе, а не задовільняти бажання батьків, яким було абсолютно байдуже на мене все життя.

Оцініть статтю
Червоний камiнь
Мої батьки завжди любили молодшого брата більше, ніж мене, а тепер хочуть, аби я купила їм автомобіль, оскільки їх старий зламався