Мої батьки живуть у шлюбі вже майже 20 років і я завжди була впевнена, що вони приклад для наслідування.

У них рідко траплялись сварки, ніяких скандалів та повна ідилія – можна тільки порадіти за них. Та й батько завжди дбав про маму і намагався зробити її життя кращим – мама не працювала, адже тато мав власний бізнес та забезпечував її. вона могла дозволити собі все – гарний одяг, дорогий догляд та відпочинок. Та як виявилось їй цього мало.

Якось я зайшла в салон краси, де ніколи раніше не обслуговувалась – мені потрібно було зробити манікюр, а майстер, до якого я завжди зверталась був зайнятись. Я собі гарненько вмостилась і чекала закінчення процедури. Та вже за хвилин 10 я почула знайомий голос – це була моя мама. Вона сиділа трішки далі від мене у кріслі перукаря – я знала, що вона ходить сюди та сьогодні вона мала бути у подруги.

Спочатку я хотіла заговорити до неї та помітила, що вона щось дуже жваво обговорює по телефону. І ця розмова мені здалась дуже дивною, адже мама весело та з захопленням обговорювала плани на вихідні – поїздку за місто, романтику та те, як вона сумує. Все б було нічого та мій батько на тиждень поїхав у відрядження, адже виробництво його компанії знаходиться за 200 км від нас. Тож зрозумійте, яким було моє здивування.

Проте, я нічого не сказала і, навіть, не подала виду, що я тут є. Ми так з мамою і не поговорили тоді. Коли вже ввечері вона прийшла додому я вирішила перевірити її. Запропонувала провести вихідні разом – сходити на піцу, в кінотеатр чи у парк прогулятись. Та мама сказала, що у неї інші плани і вона не зможе. Їй дуже шкода та вона обіцяла тітці Валі, що допоможе їй на дачі. Ви уявіть як мені було слухати таку відверту брехню?

Я не сказала, що все знаю. Та тепер не розумію як мені вчинити – сказати батькові, сказати мамі? Як я маю діяти в такій ситуації? Мені шкода тата, що його так обманюють, але й не хочу руйнувати сім’ю. Я зараз дуже розгублена.

Оцініть статтю
Червоний камiнь
Мої батьки живуть у шлюбі вже майже 20 років і я завжди була впевнена, що вони приклад для наслідування.