Мої друзі вважають, що фріланс – це забавки в комп’ютері.

Олена близько 5 років працювала менеджером з продажів, згодом пішла в декретну відпустку. Завдяки її працелюбству та збереженій базі замовників, вона вирішила не повертатись в офіс та працювати з дому.

Олені подобалось те, що вона може працювати з дому, бо це не передбачає носіння підборів, іноді не зовсім зручних костюмів, також вона була рада тому, що може проводити більше часу вдома, а згодом і приділяти більше уваги малюку. Тому жінка твердо вирішила, що вона не повернеться в офіс, а продовжить працювати з дому, навіть після закінчення декретної відпустки. Родичі та знайомі цьому не дуже зраділи, оскільки всі вважали, що такий рід зайнятості – це звичайні забавки в комп’ютері.

Жили Олена з чоловіком у новобудові, тому зрозуміло, що сусідів, які мають дітей – безліч. З одними з таких Олена потоваришувала. Її сусідка, Віра, мама близнят, яким нещодавно виповнилося 4 роки, та малюка Олега, якому лише рік. Чоловік Віри, Назар, став хорошим другом чоловіка Олени, тому вони часто проводили такі сімейні вечори за розмовами.

Коли Олена почала працювати з дому, сусідка Віра декілька разів просила її посидіти зі старшими дітьми, поки вона з молодшим їздила в поліклініку, на що, тоді не дуже зайнята фрілансерка, погоджувалась. Але з часом кількість завдань збільшилась, тоді Олена почала проводити набагато більше часу в роботі. Та одного разу Віра подзвонила та попросила завезти її та дітей в поліклініку, бо сама, мовляв, впоратись не зможе. На таке прохання Олена відмовила сусідці, оскільки просто не мала для цього часу, та Віра все ж наполягала та маніпулювала їхніми дружніми стосунками. Та подруга все ж відмовила, а жінка у свою чергу поклала слухавку.

Ввечері додому прийшов чоловік та розповів Олені про дзвінок його друга Назара. Він жалівся на його жінку та казав, що вона не погодилась допомогти багатодітній Вірі, на що він відповів своєму другові, що якщо вони не розуміють того, що Олена зайнята та не сприймають її роботу – це не означає, що її рід зайнятості прості забавки.

Олена дуже розчарувалась в друзях, бо їм на все байдуже, окрім своїх бажань. Вони і не зважають, що іноді Олена не має часу навіть, щоб поснідати.

 

Оцініть статтю
Червоний камiнь
Мої друзі вважають, що фріланс – це забавки в комп’ютері.