Мріяла про сина, а отримала трьох!

Після розлучення з чоловіком Анна вирішила, що житиме для себе і буде будувати успішну кар’єру. Про нові відносини жінка навіть і думати не хотіла, адже після зради чоловіка, з яким була знайома ще зі шкільких часів і прожила 5, як вона думала, щасливих років у шлюбі, жінка чітко усвідомлювала, що більше такого болю переживати не буде.

Тому жінка повністю віддалась роботі і побудувала досить успішну кар’єру. За 4 роки від звичайного майстра манікюру вона виросла кар’єрною сходинкою до керуючої цілої мережі найпопулярніших у місті салонів краси та відклала вже половину необхідної суми на власну справу, до того ж придбала однокімнатну квартиру та омріяну машину, жила на повну ногу, ні в чому собі не відмовляючи.

Щовечора за смачною вечерею та келихом витриманого напівсолодкого червоного жінка розуміла, що розлучення було одним з найкращих рішень, адже тепер вона може весь час і сили присвятити собі: нарешті вона записалась у спортзал, перейшла на правильне харчування та почала регулярно відвідувати театри, багато читала, – все, про що мріяла, отримала. Єдине, чого ще так бажала жінка, то це дітей. Але про стосунки з чоловіком навіть не думала.

Після того, як вперше за декілька років жінка взяла відпустку та повернулась із туру Європою та мала ще тиждень відпочинку вдома, то гостро відчула, яка ж вона самотня. Адже в постійних робочих справах та турботах вона і не помічала, якою все-таки пустою є її, здавалося б на перший погляд, затишна та дорого облаштована на сучасний лад квартира.

Після такого відпочинку жінка твердо вирішила, що хоче всиновити дитину…

Але, на жаль, і тут на Анну чекало чергове випробування від життя і з першого разу жінка не отримала омріяного материнства. Після першого ж візиту до найближчого дитячого будинку жінку одразу попередили про те, що немовля досить рідко вдається комусь всиновити, а коли дізнались про те, що жінка незаміжня, то й взагалі сказали, що шанси оотримати дозвіл на всиновлення майже рівні нулю.

Та Анна була не з тих, хто відмовлявся від поставленої мети, вона вирішила, що можна обійти такі законодавчі обмеження шляхом укладання фіктивного шлюбу. Але перед таким серйозним кроком вона вирішила зустрітись зі своїм другом і найкращим у місті адвокатом та обговорити подробиці такого важливого кроку з юридичного боку.

Альбер, як би не хотів, допомогти подрузі стати дійсно щасливою, всіляко відмовляв жінку від такого кроку, пояснив всі загрози та мінуси та запропонував сурогатне материнство, як прекрасну альтернативу. Але жінка не була у захваті від такої пропозиції, адже вона хотіла подарувати материнську любов та піклування знедоленій покинутій дитинці, та і чекати ще майже рік теж не дуже хотілось.

Втім нестримне бажання стати матір’ю все ж перемогло. І коли жінка вже була готовою відкласти на декілька років свою мрію відкрити власний салон і домовилась про зустріч із потенційною сурогатною матір’ю, її життя раптом сколихнув несподіваний телефонний дзвінок. 

Це була рідна сестра колишнього чоловіка, Марина. Жінка згадала, як тісно вони спілкувались і навіть дружили і як саме Марина підтримувала Анну після зради чоловіка та розводу, як допомагала їй знову знайти бажання до життя. Жінки спілкувались і надалі, аж потім зв’язок із Мариною раптово обірвався і Анна, після багатьох марних спроб його відновити, вирішили, що подруга все ж стала на бік брата і вирішила припинити спілкування з його колишньою дружиною. То ж вирішила просто залишити її у спокої і так само викинути зі свого життя.

Жінка  мала стривожений голос і повідомила по телефону, що їм негайно треба зустрітись та обговорити важливе питання. Попри образу, Анна все ж погодилась, адже пам’ятала, як багато хорошого Марина для неї зробила і як сильно помогла і хотіла віддати борг старій подрузі.

Пов’язана хустка на голові жінки, де колись було розкішне волосся, а зараз виднілась лисина та втомлене дуже схудле обличчя говорили самі про себе. Марина повідомила, що в неї рак головного мозку, остання стадія і лікуванню вже не підлягає, нещодавнє народження близнят лише погіршило ситуацію. Саме тому вона і припинила спілкування, не хотіла, щоб всі зароблені гроші щиросердна Анна віддала на лікування подруги.

Вона повідомила про те, що має трьох синочків: старшого трирічного Артемчика, з яким Анна знайома, та двох двомісячних янголят Дмитрика та Максимчика. Чоловік жінки пішов півроку тому, не витримав хвороби жінки та складнощів, які виникли. Тому Марина дуже переживала за подальшу долю дітей, адже матір в неї вже теж стара і пропонувала Анні свою трикімнатну квартиру та всі гроші, що лишились з лікування, лише, щоб вона виховала її янголів.

Квартиру Анна продала, все намагалась врятувати подругу, та через три місяці довелось організовувати похорон Марини…Та тепер вона стала матір’ю аж трьох прекрасних хлопчиків, яким обов’язково вирішила розповісти, яка прекрасна і хоробра була їх мама!

Оцініть статтю
Червоний камiнь
Мріяла про сина, а отримала трьох!