Ми були звичайною дівчачою компанією, мріяли як гулятимемо на весілля одна в одної. Але життя внесло свої корективи.

Ще зі школи у нас була своя компанія, четверо дівчат – Олександра, Інна, Таня і я.

Ми завжди гуляли всі разом і не мали ніяких секретів. Навчались в одному класі, постійно допомагали одна одній. Потім наступив підлітковий вік, дівчата починали зустрічатись з хлопцями й наша компанія постійно збільшувалась.

Ми мріяли, як гулятимемо на весіллях одна в одної, розприділяли хто в кого буде дружкою. Але час робив свої корективи. Так від з нашої компанії відлучилася Олександра. Її хлопець на той момент був проти нашого спілкування, переконував дівчину, що ми налаштовані проти їхнього кохання і найкращим рішенням буде не спілкуватись з нами.

Я, як і решта дівчат сподівались, що вона не поведеться на цю провокацію і вибере нас. Та Олександра дуже кохала свого хлопця і її вибір був не на нашу користь. Лише згодом вона зрозуміла, яку помилку зробила. Через місяць чи два цей самий парубок покинув її й дівчина захотіла з нами помиритися. Але ми не змогли пробачити Саші таку її зраду і перестали з нею спілкуватись.

Нас залишилось троє, з Інною й Танею ми вже планували як поступатимемо в один університет і житимемо в гуртожитку. Наші плани були просто грандіозними – поклялись, що більше жоден хлопець не стане на заваді нашій дружбі.

Після закінчення школи Інна повідомила, що батьки хочуть відправити її на навчання за кордон і вона хоче погодитись. Звісно, я з Танею були не в захваті від такого перебігу подій, але розуміли, що за кордоном у подруги більше перспектив. Інна пообіцяла постійно бути на зв’язку і часто приїжджати в гості.

Так, з чотирьох подруг залишилось лише дві. Ми як і планували, вступили в університет та навіть жили в одному гуртожитку. На другому курсі Таня познайомилась з Іваном і вже через два роки він зробив їй пропозицію вийти заміж. Інна тоді спеціально приїхала і ми з нею були дружками на весіллі в Тані. Ох, і святкування було, все місто гуділо.

Тепер я залишилась сама, одна з подруг жила за кордоном, інша ж вийшла заміж і переїхала до свого чоловіка. Відчувала тоді, як втрачається наш зв’язок і просто не знала що робити. Згодом і я знайшла своє кохання, ми планували просто розписуватись і не хотіли запрошувати гостей. Але тоді я нареченому твердо сказала, що мої подруги просто зобов’язані бути присутніми на моєму святі. Адже за стільки років дружби вони мені стали як рідні.

Ось уже пройшло 20 років, ми з подругами часто зідзвонюємося і по можливості збираємось разом. Нещодавно їздили з сім’ями до Інни в гості за кордон. Весело проводили час і згадували старі наші пригоди. Я вдячна свому життю за можливість мати таких друзів, які за життя ні разу не відвернулись від мене, адже не кожній людині щастить вберегти дружбу протягом стількох років.

Оцініть статтю
Червоний камiнь
Ми були звичайною дівчачою компанією, мріяли як гулятимемо на весілля одна в одної. Але життя внесло свої корективи.