Ми мали з дружиною серйозну розмову. Вона думала кілька днів упродовж яких ми майже не розмовляли, аж поки вона не сказала, що таки обирає нашу родину і хоче, щоб усе було як раніше

Ми з дружиною жили у місті у власній квартирі вже 4 роки. У нас все було добре, ми виховували сина та дочку. Все змінилося, коли минулого року її брат приїхав навчатися у місто і не захотів жити у гуртожитку.

Брат дружини приїхав навчатися в інститут, але у гуртожитку прожив лише тиждень, сказав батькам, що йому там не подобається і вони нічого краще не придумали, як попросити дочку, щоб пожив у неї. Я звісно був не проти допомогти родичам, але не думав, що її брат у нас поселиться так надовго. Насправді гадаю, аби я не почав цю розмову, то він би може й назавжди у нас лишився.

У нас трикімнатна квартира. Ми думали, що поки діти малі буде кімната наша, дитяча та вітальна, а як підростуть, то дітям буде по кімнаті особистій. От вітальню і зайняв брат дружини. Він вже перейшов на другий курс, але так і не шукає ні житла, ні роботи, ще й батькам каже, що йому тут дуже добре і навіщо витрачати гроші на те орендоване житло. Чи варто казати, що ні по дому, ні з дітьми він не допомагає, ще й сердиться, якщо через плач дітей або поки ми збираємося на роботу, то іноді його будимо. На пари він часто не ходить, сидить цілими днями в телефоні або гуляти ходить. Враження, що ми завели ще одну дитину, але дорослу й дуже балувану. Жінка любить свого молодшого брата і тому ніяк на це не впливає. Але мені це дуже не подобається. Наші стосунки почали псуватися. Ми у власному домі почуваємося як в гостях, то шепочемося, щоб не розбудити студента, то дітей вгамовуємо, щоб до нього в кімнату не бігали.А тому я почав серйозну розмову із дружиною. Я нагадав їй як ми щасливо жили тут самі, потім як раділи появленню дітей, як недосипали ночами і раділи, коли у них виросли зубки й ми могли виспатися, як тішилися, коли малечу взяли у садочок, нагадав їй, що коли ми познайомилися, то були не набагато старше її брата, але вже жили самостійно. І я сказав, що ми можемо це все втратити, бо я так уже не витримую і не знаю скільки ще зможу так жити, а тому я хочу аби її брат знайшов собі інше житло. Дружина засмутилася і сказала, що їй треба час аби все обміркувати. Кілька днів ми майже не спілкувалися, аж поки вона не сказала, що таки згодна зі мною і наша родина для неї важливіша.

Ми підшукали брату квартиру, повідомили про це батькам і от уже кілька тижнів як наша родина щаслива у власному домі. Сподіваюсь так тепер буде завжди.

Оцініть статтю
Червоний камiнь
Ми мали з дружиною серйозну розмову. Вона думала кілька днів упродовж яких ми майже не розмовляли, аж поки вона не сказала, що таки обирає нашу родину і хоче, щоб усе було як раніше
Червоний камiнь
Privacy Overview

This website uses cookies so that we can provide you with the best user experience possible. Cookie information is stored in your browser and performs functions such as recognising you when you return to our website and helping our team to understand which sections of the website you find most interesting and useful.