Ми з моїм хлопцем зустрічаємося вже близько 4 років, і в нашому оточенні є сімейна пара, стиль стосунків яких мене дуже дивує

Я і мій хлопець Андрій зустрічаємось близько чотирьох років, два з яких ми товаришуємо з сімейною парою. Оксана і Олег — класні люди, з якими дуже весело проводити час. Вони разом вже майже 6 років, і я не можу зрозуміти, як такі абсолютно різні люди змогли зійтись.

Протягом двох років ми добре спілкувались, і тільки останні місяців 4 я почала помічати, що ці люди абсолютно різні, з абсолютно відмінними характерами і цінностями. Оксана — любить тусовки та людні місця для відпочинку, а Олег надає перевагу сімейним вечерям та дружнім посиденькам.

Весь час вони жили на винайманих квартирах, і тільки цього літа вирішили, що прийшов час побудувати власний будинок. Бюджет їхній був обмежений, тому наші друзі вирішили, що Олег займатиметься будівництвом, оскільки зараз роботи в нього немає, а Оксана зароблятиме гроші.

Середньостатистична сім’я — це не про них, тому таке розподілення їх абсолютно влаштувало, і вони розпочали будівництво. Поки проходили ремонтні роботи, Оксана жила в батьків, а Олег — у будинку, який вони купили.

Та одного дня, коли ми з Андрієм сиділи в парку та пили каву, мені подзвонила Оксана із “чудовою пропозицією”. “Поїдьмо в Іспанію!” – радісним голосом повідомила вона свої наміри. Ми з Андрієм переглянулись і не могли зрозуміти: жарт це чи вона говорить серйозно. “Ми розраховуємо на невелику суму, бо в нас зараз важкувато з грішми, але якщо ми поїдемо четверо, то за паливо доведеться платити менше” — продовжила говорити вона.

Ми до того часу так і не зрозуміли чи серйозно вона говорить, тому Андрій вирішив зателефонувати до Олега і запитати що ж відбувається. Як виявилось, Оксана говорила серйозно про подорож, адже вона вирішила, що настав час їм із чоловіком відпочити. Але Олега це абсолютно не влаштовувало, адже їм доводилось і без того економити на всьому, а подорож добряче вдарить по кишені, якщо реалізовувати її в такі матеріально складні для них часи.

Незважаючи ні на що, Оксана продовжувала планувати поїздку так, наче її чоловік не проти, і ми погодились поїхати. Але це не так, оскільки ми з хлопцем завжди обираємо для себе комфортний варіант подорожей, бо заробляємо ми однаково добре, і будинок спільний не облаштовуємо, тому і маємо можливість. А так їхати, як хоче Оксана — для нас не зручно: близько трьох тисяч кілометрів трястись в автомобілі, жити в малесенькому хостелі, їсти дешеві сосиски з магазину. Я вважаю, що якщо їхати кудись відпочивати, то варто жити на широку ногу, а якщо збираєтесь обмежувати себе у всьому і економити на їжі, то вже краще не їхати нікуди взагалі.

Історія ця закінчилась тим, що Олег і Оксана дуже посварились через цю ситуацію. Дружина не хотіла чути нічого про те, що грошей в них зараз дуже мало, адже вона звикла робити все, що їй заманеться, та й почувається вона на щабель вище, оскільки гроші в сім’ю приносить вона. Олег через це надзвичайно злиться, адже всю силу, час та енергію він вкладає в будинок, і не має часу навіть добре поспати.

От така історія про те, що іноді сім’ї складаються з двох абсолютно різних людей і це не завжди добре…

Оцініть статтю
Червоний камiнь
Ми з моїм хлопцем зустрічаємося вже близько 4 років, і в нашому оточенні є сімейна пара, стиль стосунків яких мене дуже дивує