Микола не розумів чому його дружина так вчинила з ним – він завжди робив все, що вона хоче. Він навіть не здогадувався, що у неї є коханець.

Оксана стала дружиною Миколи ще п’ять років тому – це було кохання з першого погляду. Особливо з боку Колі – він просто обожнював дружину та всі ці роки виконував всі її забаганки. Хоче дружина нову шубу – будь ласка, відпочинок за кордоном – будь ласка, догляд у косметолога – будь ласка. І Оксана цим вміло користувалась. Навіть, нещодавно, коли сімейство вирішило придбати дачу, то записали її на дружину за допомогою дарчої. Микола спочатку здивувався, але не заперечував.

Можливо чоловік виконував всі побажання коханої, бо переймався, що вона на 15 років від нього молодша. Друзі часто йому говорили, щоб був обережніший з нею – вона може бути не така проста, як здається. Чоловік не хотів вірити, що його Оксанка з ним тільки через гроші. А він був далеко не бідний – власна фірма з виготовлення меблів, невеличкий магазин. Грошей їм завжди вистачало, але Миколі доводилось багато працювати. Саме тому Оксана багато відпочивала з подругами й «годувала» Колю обіцянками скоро стати батьками – поки вона не готова.

Та одного разу Микола вирішив зробити романтичний сюрприз дружині – організувати відпочинок на дачі за містом. А перед тим, як поїхати туди з дружиною, вирішив відвезти туди продукти та прибрати трохи. Коли чоловік під’їхав до воріт, то помітив, що у домі хтось є. Одразу він перелякався, що хтось заліз у дім. Він вирішив перевірити і постукав у двері. Йому відчинила жінка з малям на руках і запитала, що він хоче.

– А ви хто? Це моя дача, хто вас впустив сюди? – запитав Коля

–Тобто ваша? Ми з чоловіком придбали її ще місяців два тому. Це ви, що тут робите? Якщо не підете, то я викличу поліцію, – сказала жінка.

Микола вибачився і попрямував до автомобіля. Він не розумів, що відбувається. Одразу ж набрав Оксану і все розповів. І тут він дізнався правду:

– Розумієш, Колю. Я продала її, бо мені були потрібні гроші. Я йду від тебе – я тебе більше не кохаю. Просто мені був потрібен час, щоб все підготувати. Зрозумій мене.

Вона кинула трубку, а чоловік просто застив. Виходить дружина вже давно готувала собі «подушку» грошей, щоб піти геть? А як же ж кохання? Друзі мали рацію?

Микола з часом дізнався, що Оксана давно закрутила новий роман на стороні. Вона просто дуже вміло все приховувала, а він і не помічав чи не хотів. Коли людина кохає, то ідеалізує свого партнера – так робив і Коля. Як виявилось коханця жінка знайшла в одному з ресторанів, де відпочивала з подругами. Оксана завжди прагнула більше грошей, хоч їх було достатньо. От і її новий чоловік доволі добре заробляв – більше за Миколу.

Але, щоб не виглядати утриманкою Оксана вирішила трішки назбирати грошей на початок – щоб Олег, нове кохання, не запідозрив її в меркантильності. А доки гроші закінчаться вона встигне запаморочити йому голову так, що він одружиться.

Хоч Миколі було й важко визнати те, що він не бачив очевидних речей, та він зрозумів – можливо це на краще. Він ще доволі молодий, щоб знову одружитись і нарешті стати батьком – саме про це він мріє останнім часом. І він буде вже більш уважним у стосунках, щоб знову не натрапити на таку як Оксана.

Оцініть статтю
Червоний камiнь
Микола не розумів чому його дружина так вчинила з ним – він завжди робив все, що вона хоче. Він навіть не здогадувався, що у неї є коханець.