На 40-річчя нашого щлюбу під час святкування, перед усіма рідними, дружина вирішила повідомити, що йде від мене.

Ми з Орисею одружились як тільки нам виповнилось по 18, до цього зустрічались вже 3 роки та не уявляли один без одного свого життя. Ось нещодавно ми відсвяткували 40-річчя шлюбу під час якого дружина заявила, що йде від мене.

У нас вже є двоє дорослих дітей і троє онуків. Звісно, коли дружина ошелешила всіх на святкуванні цією новиною, ніхто не розумів, що спричинило таке рішення. Адже вже більшу частину життя ми прожили разом і якихось таких великих сварок ніколи не було.

Я стояв як зачарований, не знав що робити та думав, що це просто якийсь страшний сон. Діти ж одразу побігла за матір’ю з’ясовувати причину такого несподіваного рішення. Орися ж ні з ким не хотіла розмовляти, лише через якийсь час розповіла, що вже давно не кохає мене і все не знала як це сказати.
Говорила, що їй скучно зі мною і я став звичайним не цікавим старим дідом.

Всі були в шоці від таких аргументів. Ну звісно, з віком усі міняються, я вже не такий рухливий і можливо став нудним на пенсії, але це ж легко виправити. Розмови в наші парі завжди все вирішували та ми обидвоє йшли на компроміс. Що ж не так сталось цього разу?
Думав вже жартівливо запропонувати їй сходити до лікаря. Хто ж так раптово міняє своє життя на старості літ?

Але все ж промовчав, мій досвід говорив мені, що поки краще помовчати й вияснити все, коли стихнуть емоції.
Так ми повернулись додому, я сказав Орисі, що вона має один день для прийняття остаточного рішення. Я вже не молодий, щоб ганятись за жінкою, а тримати когось насильно біля себе я не намірений, як би не кохав.

Думаю, якщо кохана захоче залишитись – без серйозної розмови не обійтись, щоб не було повторення ситуації. 

Оцініть статтю
Червоний камiнь
На 40-річчя нашого щлюбу під час святкування, перед усіма рідними, дружина вирішила повідомити, що йде від мене.