На очах у ріелтора рyйнyюmься долі

Одного дня прийшли у нашу агенцію нерухомості чоловік із дружиною укладати договір. Вони шукають квартиру, схожу на ту, в якій вони живуть, тільки на іншому кінці міста. А свою продають. Чоловік одразу повідомив, що він часто у роз’їздах, тому всі питання узгоджувати із дружиною.

Близько двох тижнів я надсилав їй можливі варіанти, а потім ми вирішили піти оглядати квартири. Перший же будинок, в який ми прийшли, 3руйнував долю їхньої сім’ї.

– В цьому будинку живе його найкращий друг. Хочу зробити сюрприз – підписати всі документи, доки він повернеться з відрядження і переїхати, якщо квартира хороша, саме сюди. Вони з другом з самого дитинства. Прямо як брати, — радісно щебетала жінка.

Тоді я подумав, що вона дуже мила і так про нього піклується. А він того зовсім не заслуговує. Якийсь відсторонений, завжди в телефоні – як не в дзвінках, то в листуваннях.

Ми піднялись на поверх. Двері відкрила молода красива дівчина в халатику. Показала нам квартиру, клієнтці все сподобалось. Навіть занадто.

Дівчина розповіла, що продає її, бо планує з коханим переїхати до столиці.

От зараз він прийде і я його з вами й познайомлю. А поки проходьте чай пити, там і обговоримо всі деталі. Не роззувайтесь, проходьте.

Дзвінок у двері. «Мабуть, той самий коханий», – подумав я.

– Коханий, проходь на кухню, тут клієнтка прийшла про квартиру домовлятись.

Коли ми зустрілись поглядами, я зрозумів, що не помилявся, і такого ставлення до себе він точно не заслуговував. У дверях стояв чоловік моєї клієнтки з великим букетом червоних троянд.

Після кількох секунд ступору, вона дала йому ляnаса і, гримну8ши дверима, вибігла з квартири.

За два тижні прийшла р0зривати договір. Розповіла, що з чоловіком р0злучається, послуг агенції більше не потребує. Квартира була чоловікова, а вона переїжджає у рідне місто.

Така от робота у мене. Іноді документами займаюсь, іноді людські долі споглядаю.

 

Оцініть статтю
Червоний камiнь
На очах у ріелтора рyйнyюmься долі