На початку осені я взяв відпустку і приїхав до батька в село допомогти викопати картоплю. Тиждень з ним працювали, картоплю викопали і почав збиратися додому. Батько попросив мене відвезти його на наступному тижні в лікарню, бо автобус до села вже не їздить, а свою машину він подарував старшому сину. Я промовчав тоді і пообіцяв батьку звозити його куди він скаже. А самого злість розбирає, виходить один син і роботу у батька робить, і возить його, а інший тільки подарунки отримує

На початку вересня я приїхав в гості до свого батька в село. Мами не стало п’ять років тому, батько живе сам, має вже у своєму віці кучу болячок, тож я як тільки є можливість сідаю у свою машину і лечу до нього.

За тиждень ми з батьком викопали картоплю, один день виділили й сходили з ним на риболовлю, а потім я став збиратися додому.

Бачу що батько трохи нервує, щось хоче мені сказати та ніяк не наважиться. Вже перед самим від’їздом попросив мене, щоб я його на наступному тижні до лікаря звозив, сказав що автобус до села вже не їздить і машини у нього вже немає. Машину він старшому сину подарував. Став скаржитись на стан свого здоров`я, каже що йому треба буде часто в місто їздити.

Я тоді промовчав і пообіцяв батьку звозити його. А мені так прикро на душі було, виходить що одному сину батько машину подарував, а інший тепер має постійно зриватися з роботи й бути водієм. Ми з братом маємо рівний достаток, однаково живемо. І машина в нього своя є.

Якось через місяць мені зателефонував батько. Він просив, щоб я приїхав на пару днів, бо йдуть дощі, а в будинку давно протікає стеля, тож батько зайнявся її ремонтом і сам вже не справляється. Батько відразу сказав за брата, що він приїхати змоги не має, бо планує поїхати відпочивати за кордон.

Я навіть не знаю що сказати на це і що робити… Це ж якось несправедливо. І батька шкода, ображати його не хочу. Ну хіба я гірший за брата? Як мені бути?

Оцініть статтю
Червоний камiнь
На початку осені я взяв відпустку і приїхав до батька в село допомогти викопати картоплю. Тиждень з ним працювали, картоплю викопали і почав збиратися додому. Батько попросив мене відвезти його на наступному тижні в лікарню, бо автобус до села вже не їздить, а свою машину він подарував старшому сину. Я промовчав тоді і пообіцяв батьку звозити його куди він скаже. А самого злість розбирає, виходить один син і роботу у батька робить, і возить його, а інший тільки подарунки отримує
Червоний камiнь
Privacy Overview

This website uses cookies so that we can provide you with the best user experience possible. Cookie information is stored in your browser and performs functions such as recognising you when you return to our website and helping our team to understand which sections of the website you find most interesting and useful.