Найбільше у невдалих стосунках шкода витраченого часу

Час – ресурс вичерпний і невідновний. Та ми чомусь звикли його найменше цінувати. Ось наприклад ті чоловіки, які витрачають час на жінок, що ніколи не дотримуються свого слова. Найбільше за все мене драtуюtь люди, які брешуtь. Або обіцяють одне, а роблять зовсім інше. Тоді вже зовсім не розумієш як поводитись.

Наприклад, у мене була однокурсниця. Ліниvа така, що просто жах. І що не слово – те брехня.

Іноді таке враження, що вона навіть не задумується, а імпровізує одразу ж. Брехня – це було її друге ім’я. І під маскою свого лицемірства вона уміла його приховувала.

Одного дня зустрівся їй хлопець. Старший на 2 роки, гарний, працював уже в досить відомій фірмі. Досі ніхто не розуміє чому це йому Таня сподобалась. Постійно балакуча, егоїстична, нещира. Проте, може таке лише ми – дівчата – розуміємо і відчуваємо.

Прозустрічались вони 1 рік, Павло їй пропозицію зробив, на яку Таня, звісно ж, одразу погодилась. Вона ніколи не втрачала свого шансу. Тим паче вийти заміж – це була її ідея фікс ще з першого курсу. От і отримала такий шанс.

Все було досить нормально. Познайомились, як годиться, з батьками одне одного. Свекруха мала власний весільний салон. От і подарувала майбутній невістці сукню. І звісно ж Танька обрала найдорожчу, з довжелезним шлейфом, розшитим намистинками та коштовними камінцями. Натомість, батьки Тані вирішили купити для нареченого костюм. Обрали такий, що акційний був. Коли принесли нареченому, Павло спитав, чому колір не такий, як планували. А Танька й відбрехалась, що вибирали найякісніший, щоб тканина хороша була.

Підготовка до весілля була просто у розпалі. Усі батьки бігали, старались, шукали як би догодити сватам і нареченим. І тут раптом приходить Павло і каже, що весілля не буде. Щоб ніхто не старався і нічого не готував.

Звісно ж, обоє батьків були у шоці. Намагались дізнатись чи не перебільшують наречені. От батьки Тані й повернулись додому. Дочка сиділа на дивані і плакала. Вони й почали допитуватись, що могло трапитись. Адже вони ще ніколи серйозно не сварились.

Як виявилось, Танька Павлу зраджувала. Точніше, як вона брехала нареченому: тут нічого серйозного, він просто ніяк не відчепиться. Усе поговорити приходить. Усе-таки на це раз Павло побачив справжнє обличчя Тані, і не переконував самого себе у протилежному. Батьки були у шоці. Вони хотіли свою дочку на місці придушити. Таких впливових та багатих сватів через неї втратили. І що тепер залишається?

А вона тепер зрозуміла що наробила. Втратила шанс на щасливу сім’ю, чоловіка, майбутнє. І навіть сукню тепер доведеться віддати. А вона ж так про неї мріяла. Навіть більше через це засмутилась, ніж через Павла.

Хлопцю було важко. Та він шкодував лише через одне. Згаяний час на ці стосунки. Адже, він міг уже мати з сім’ю з тією, що ніколи б його не зрадила. Але отак прогадав. Тепер усе треба починати з початку.

 

Оцініть статтю
Червоний камiнь
Найбільше у невдалих стосунках шкода витраченого часу