Наречений подарував коханій на весілля подарунок, про який дівчина і не мріяла

У житті кожної людини є значущі події: народження, школа, випускний, перше кохання, одруження. Впродовж нашого існування відбуваються різні події, та запам’ятовуємо ми найвизначніші, ті, які змінили наше життя.

Моя подруга нещодавно повернулася із навчання з-за кордону. Розповіла мені свідком якої радісної події вона стала. ЇЇ одногрупниця із дитинства мала проблеми із руховим апаратом. Важко пересуватися і кульгає на одну ногу, через це дівчина не може займатися спортом, але вона просто обожнює футбол: не пропускає жодного матчу улюблених команд, знає все про їх гравців та тренерів.

Інга уже тривалий час зустрічалася із хлопцем. Він наважився і зробив дівчині пропозицію рук і серця. Інга довго вагалася із відповіддю, адже у неї проблеми зі здоров’ям і вона не хотіла бути тягарем для коханого. Та все ж зваживши всі за та проти, вона відповіла згодою. Весілля вирішили відсвяткувати у колі найближчих, подруги нареченої допомогли з організацією, вибором сукні та іншими організаційними моментами.

От і настав довгожданий день весілля. У залі зібралися гості, молодята, вони дали обітниці один одному, далі усі сіли за святкові столи, а згодом мав бути перший танець наречених. Коли вони стали по середині танцмайданчику, вимкнули світло. Наречений взяв у руки мікрофон і оголосив, що зараз він хоче подарувати весільний подарунок своїй коханій… Усі завмерли в очікуванні, як тут відчинилися двері й у зал зайшли усі гравці улюбленої Інжиної футбольної команди. Наречена від несподіванки, навіть на кілька секунд втратила дар мови – це був просто надзвичайний подарунок, про який вона і мріяти не могла. Хлопці привітали наречених, танцювали, фотографувалися і поїхали.

Цей подарунок для Інги став ще одним підтвердженням того, що вона зробила правильний вчинок, коли відповіла взаємністю своєму чоловіку.

Оцініть статтю
Червоний камiнь
Наречений подарував коханій на весілля подарунок, про який дівчина і не мріяла