Наша мандрівка в «зимню казку»

Розкажу Вам історію про Новорічні пригоди моєї сім’ї. Спочатку діти були засмутилася, що все пішло не так, як вони хотіли, але потім були неймовірно раді цьому.

Їхали якось ми в ліс за ялинкою на машині. Я причепив до свого авто причеп, щоб було куди покласти лісову красуню, а троє дітей й дружина зайняли свої місця в салоні.

В той день на вулиці здійнялася хуртовина, йшов великий та лопати сніг. Поїздку ми відкладати не стали, та коли виїхали за село – машина наша зламалась й ми просто стали посеред поля.

Діти ж дуже засмутилися й почали плакати, а мені прийшла ідея – зробити їм маленьку зимню пригоду й піти до лісу пішки, на що вони з радістю погодились, тим паче, що ліс був не так вже й далеко. Тож ми взяли з собою рюкзак з какао й бутербродами, які взяли з дому, та вирушили у мандрівку.

Йшли ми по глибокому снігу й ніхто жодного разу не скаржився на те, що важко. Кожен з дітей мріяв першим дібратися до ялинок, щоб вибрати найкращу собі, бо ми домовились, що кожен з них вибере собі в кімнату по маленькій красуні, а одну велику поставимо у вітальню.

Коли ялинки були зібрані, то ми присіли на галявині попити какао з бутербродами. Діти з великим задоволенням перекусили й зігрілись, ми ще з хлопцями розпалили багаття, від якого була своя чарівна атмосфера. Було тихо-тихо навкруги й дуже гарно.

Коли вже починало темніти, то ми всі вирушили додому. Дорога була нелегкою, але діти старалися й були щасливі. Й ще довго мої хлопці розказували всім своїм друзям, що у них була справжня Новорічна пригода, й я думаю, що вони запам’ятають її на все своє життя.

Оцініть статтю
Червоний камiнь
Наша мандрівка в «зимню казку»