Наші батьки об’єднались для того, щоб переконати нас народити їм онуків.

Мої батьки вже з моїх 18-ти років товдичать мені про те, як хочуть бавити онуків. Оскільки я у них єдина донька, спадкоємців більше не було звідки чекати, тому мені доводилось все вислуховувати самій.

Старалась ніяк на це не реагувати, адже тоді у мене навіть хлопця не було, не те, що дітей. Я була вся в навчанні та найближчих 5-7 років точно не збиралась народжувати. Для мене оновним було здобути хорошу освіту і побудувати кар’єру, якщо чесно, навіть після цього у мої плани не входило заводити сім’ю. Та цього батькам я не говорила, не хотіла зайвий раз нариватись на чергові моралі.

Десь на 3 курсі я зустріла чудового хлопця, ми з Василем навчались в одній групі, тому в нас було багато спільного. Так почались наші стосунки.

Згодом вирішили, що пора попробувати жити разом. Все одно більшість часу проводили вдвох – вчились, гуляли, подорожували. Розлучались лиш коли ходили на роботу.

Вже навіть рахували себе сім’єю, та попри те, Василь все ж зробив мені пропозицію. Я не роздумуючи погодилась, адже відчувала, що ми споріднені душі й просто зобов’язані бути разом. Знаєте, я ще не бачила на стільки схожих людей просто у всьому.

Коли ми повідомили це батькам, вони дуже зраділи й одразу засипали питаннями “чи не вагітна я часом?”.

Це ставило мене в ступор, адже на той час я вже оприділилась з тим, що не хочу дітей і мій Василь повністю солідарний зі мною. Так, уявіть, є в цьому світі жінки, які свідомо не хочуть брати участі в материнстві.

Я бачила себе в іншому – хотіла будувати кар’єру, подорожувати й насолоджуватись життям з коханим. Та розказувати про це нашим батькам ми не хотіли, знали, що їхня реакція буде не найкращою.

Після весілля ми робили все, що хотіли й були щасливі від цього. Хіба не для того люди створюють сім’ю?

Але після нашого відпочинку, батьки з обох сторін об’єднались і просто стали вимагати онуків. Тоді нам довелось зізнатися у своїй позиції. Все було логічно – ми не готові стати хорошими батьками, то чого нас змушувати?

Проте батьки були зациклені на тому, чим дуже тиснули на нас. Так одного разу ми з ними дуже посварились через це. Я сказала, якщо так сильно хочуть діток – нехай самі народжують, а я собою жертвувати не збираюсь.

Після цієї розмови ми практично з ними не спілкуємось. Ось так, хотіли онуків, а втратили дітей.

А ви як вважаєте? Чи мали право батьки так тиснути на нас цією вагітністю? Чи можливо, потрібно було для галочки народити?

Оцініть статтю
Червоний камiнь
Наші батьки об’єднались для того, щоб переконати нас народити їм онуків.