Нашому сину тоді було три роки, коли мені стало відомо, що дружина мені зрaджує. Тоді я був морально не готовий розвалити нашу сім’ю і тому мовчав. Якось я повертався від батьків додому раніше, а дружині про це не сказав. Купив квіти та хотів зробити їй сюрприз. Відкрив двері квартири своїм ключем і тихенько пройшов в спальню. Побачене мене просто вбuло.

У мене з моїм братом різниця у віці всього один рік. У нас було щасливе дитинство, ми росли у великому будинку, який побудували наші батьки. Коли ми підросли, то прийшов час вибирати професію й вступати до вишу. Ми з братом прийняли однакове рішення – вступати на юридичний. Спочатку поїхав я на навчання, а вже через рік до мене приїхав Назар. Загалом, ми з ним завжди були як найкращі друзі та все робили вдвох.

Через деякий час я почав зустрічатися з Людою, а от Назару з цим чомусь не щастило, він ніяк не міг найти собі дівчину. Через півтора року ми з нею одружилися. Дітей поки що нам не хотілось, бо думали, що спочатку треба міцно стати на ноги. Трохи згодом ми вже проживали в кращій квартирі й мали гарний достаток, тож тоді я сказав Люді, що вже можна б було подумати й по дітей. Дружина сказала, що вона не проти й дуже хоче народити мені сина.

Як Люда і хотіла, Бог подарував нам сина. Та ось після народження Матвія дружина дуже змінилась. Вона була дуже нервова і часто сварилася. Люда зовсім не хотіла сидіти з нашою дитиною, і тому вона стала вмовляти мене взяти няню. Ну я і погодився, бо бачив, що її нервозність передається сину і він постійно плаче.

Нашому сину тоді було три роки, коли мені стало відомо, що у Люди є інший. Але тоді я був морально не готовий розвалити нашу сім’ю і тому мовчав. Сподівався, що скоро це пройде. Заради сина – терпів.

І ось одного вечора дружина повідомила мені, що чекає дитину, та при цьому вона була якась нервова і виглядала дуже нещасною. А мені було не зрозуміло –  чому. В цей же ранок у наші двері постукали, я пішов відкривати й на порозі побачив свого рідного брата – він посміхався і тримав у руках букет троянд.

«Як це ти до нас заїхав, ти ж завжди дуже зайнятий? І троянди з якої нагоди?» – здивовано тоді запитав я Назара.

«Та просто, заїхав привітатися» – відповів він.

Мій брат виглядав дуже щасливим, троянди віддав моїй дружині та поїхав, навіть не зайшовши у квартиру. Мене це здивувало, але я швидко про це забув, бо мене тоді переповняли емоції від новини батьківства та й справ було багато, вчора зателефонувала моя мати й попросила приїхати на вихідних, допомогти з ремонтом опалення. Мені тоді хотілося, щоб і дружина з сином поїхали, та Люда сказала, що не поїде, бо погано себе почуває, а дитину запропонувала взяти мені з собою. Так і сталося, я поїхав з сином до батьків, а вона залишилась вдома.

У батьків ми зробили всю заплановану роботу за один день і тому мені захотілося повернутися додому раніше, бо, чесно кажучи, я переживав за вагітну дружину. Син же залишився у батьків.

Про те, що повернусь раніше, Люді повідомляти я не став, купив квітів та хотів зробити їй сюрприз. Відкрив двері квартири своїм ключем і тихенько пройшов в спальню. Побачене мене просто вбило – на нашому подружньому ліжку сиділа моя дружина, а біля неї навколішках стояв мій рідний брат, який цілував її живіт й промовляв «люблю».

***

Відтоді пройшло два роки. У Люди з Назаром народилася дочка, мій син же живе зі мною. В цьому році Матвій піде в перший клас. У нас з ним все добре.

Щодо почуттів, то я вже відпустив цю ситуацію і живу своїм життям. Не хочу більше чути про двох цих людей. Важко передати словами, що відчуваєш, коли тебе зрадили найрідніші люди.

Оцініть статтю
Червоний камiнь
Нашому сину тоді було три роки, коли мені стало відомо, що дружина мені зрaджує. Тоді я був морально не готовий розвалити нашу сім’ю і тому мовчав. Якось я повертався від батьків додому раніше, а дружині про це не сказав. Купив квіти та хотів зробити їй сюрприз. Відкрив двері квартири своїм ключем і тихенько пройшов в спальню. Побачене мене просто вбuло.