Наталку наче підмінили

Сім’я Наталки була вельми інтелігентною. Батьків всі знали в місті як успішних лікарів. Тато та мати Наталки працювали у приватній клініці та робили неабиякі успіхи в професійній кар’єрі. Вони поставили на ноги багатьох людей, за що їм віддячували по-різному.

Наталка росла досить пробивною дівчиною. Вона завжди брала участь в усіх шкільних заходах, ніколи не відмовлялася. Чи то співати потрібно було на святі дзвінка, чи танець придумати ти представити, всюди дівчина встигала. До того ще й відмінницею Наталка була.

Коли пішла вчитися в мед університет, як колись її батьки, тато з мамою ставили великі ставки на дочку. Вони вже у мріях та думках бачили її відомим лікарем країни. Проте сталося не так радісно та просто. Наталя спочатку справді постійно пропадала за навчанням, книгами, конспектами, годинами просиджувала в бібліотеці. Якось однокурсниця покликала її на студентську вечірку. Наталя, немовби щось відчувала, бо неохоче поставилася до пропозиції. Та Марина була такою переконливою та настирливою, що подрузі довелося таки погодитися.

З того часу Наталю як підмінили. Вона могла пропускати без поважних причин пари. Коли прийшла сесія, у неї виявилося багато хвостів та незакритих предметів. Вся причина крилася в пристрасті до алкоголю. Батьки дізналися про це лише згодом. Як вони не просили, не благали ледь не на колінах дочку, та ніщо не допомагало. Вона часто не виходила на мобільний зв’язок, зовсім перестала приїжджати до рідного дому. Потім тато вирішив, що їй потрібна допомога кваліфікованого фахівця, з такою просьбою звернувся до давнього товариша, з котрим ще в університеті познайомився.

Наталка вперто відмовлялася йти лікуватися. Вона казала, що з нею все добре. А бажання деколи випити виникає через напружений графік та через те, що колись батьки мало чого їй дозволяли.

Пройшло декілька років. Наталка закинула ще тоді медичний університет. Її мама не витримала такого удару долі та злягла. Батько постарів, здавалося, років на двадцять. Наталка зв’язалася з сумнівним чоловіком, а єдиною їхньою розвагою залишалася чарка.

Оцініть статтю
Червоний камiнь
Наталку наче підмінили