Наталя спішила додому, щоб зібрати свої з сином речі та поїхати жити до мами, бо новина про чоловіка не залишала ніяких перспектив

Наталя з Артемом жили в шлюбі вже майже 6 років. На даний час жінка знаходилась у декретній відпустці й сиділа з дворічним сином вдома, а чоловік все працював, бо він один утримував сім’ю й мало того, ще треба було й виплачувати кредит на квартиру, який вони взяли три роки тому.

І ось помітила Наталя, що Артем останнім часом став якийсь замкнутий, з нею розмовляти не хотів та й маленький син його, видно, мало хвилював. Жінка подумала, що у нього хтось є.

Одного дня вона зателефонувала своїй давній знайомій, яку звали Яна і яка працювала разом з її чоловіком, і попросила зустрітись, попити кави й дізнатись, можливо, щось нове. Сина ж Наталя залишила зі своєю мамою, яку вона попросила приїхати по такій нагоді.

При розмові Яна спочатку розказала про своє життя, а потім поспівчувала жінці, сказала, що для них всіх не очікувано, що вони з Артемом розлучились й зараз він зустрічається з якоюсь білявкою. Знайома розказала, що Артема з роботи забирає якась гарна дівчина на своєму авто, а вранці він приходить пішки й не зі сторони свого району. Раніше ж чоловік їздив тільки на своєму авто і зі сторони їх з дружиною дому.

Наталя тоді почувалася жахливо. Вона була впевнена, що чоловік їй зраджує і невдовзі покине її. Тож жінка вирішила не чекати цього і піти у квартиру, зібрати свої з сином речі та поїхати жити до мами. А далі видно буде.

Вже коли майже всі речі були зібрані, то додому прийшов Артем зі своєю рідною сестрою, яка теж жила в їхньому місті. Чоловік побачив заплакану Наталю і зібрані валізи й не міг зрозуміти, що відбувається, й тому запросив дружину на розмову в іншу кімнату.

Жінка дала спочатку волю сльозам, а потім розказала все про те, що їй стало відомо. Артем же навіть подумати не міг, що так буває в житті та розказав свою правду.

Ніякої коханки у нього немає, а забирала його з роботи його рідна сестра, Катя, яка і є симпатичною білявкою, тому що його машина розбита й зараз в ремонті. Чоловік не міг розказати дружині, що потрапив в аварію, бо не хотів, щоб вона переживала за гроші, які треба було знайти на ремонт авто, та на них же ще й кредит висить. Сам же він, дякувати Богу, ніяк не постраждав, а на роботу їздив на маршрутці.

Артем визнав, що винен у цій ситуації, та його провина лише в тому, що він приховував все це і не казав дружині. Їхав на роботу дуже рано, а повертався пізно, тому Наталя нічого й не помічала.

Коли вже всі в усьому розібрались, то сиділи на кухні й пили чай, а потім ще довго згадували цю історію з білявою коханкою Артема. Сестра ж чоловіка сиділа й посміхалась на це все, як і сама Наталя.

Оцініть статтю
Червоний камiнь
Наталя спішила додому, щоб зібрати свої з сином речі та поїхати жити до мами, бо новина про чоловіка не залишала ніяких перспектив